ردوندو: سولاری در شرایط سختی رئال را تحویل گرفت

فرناندو ردوندو، بازیکن سابق رئال که با این تیم فاتح لیگ قهرمانان شده‌است نظرات جالبی درباره وضعیت فعلی سفیدپوشان شهر مادرید دارد....

فرناندو ردوندو، بازیکن سابق رئال که با این تیم فاتح لیگ قهرمانان شده‌است نظرات جالبی درباره وضعیت فعلی سفیدپوشان شهر مادرید دارد.

او درباره وضعیت فعلی رئال می‌گوید: شرایط مشکلی است. از ابتدای فصل شرایط رئال مادرید خوب و آسان نبود و رفتن کریستیانو رونالدو به تیم ضربه بزرگی زد. بازیکنان رئال مادرید از فرصت هایی که نصیبشان می شود به خوبی استفاده نمی کنند؛ در حالی که کریستیانو رونالدو از این موقعیت ها به خوبی استفاده می کرد و آن ها را به گل تبدیل می کرد. البته لیگ قهرمانان اروپا همیشه برای رئال مادرید انگیزه مثبتی بوده است؛ آن ها باید بیشترین تمرکز ممکن را روی لیگ قهرمانان اروپا داشته باشند. رئال مادرید در تلاش است تا جانشینی برای کریستیانو رونالدو پیدا کند. حضور وینیسیوس برای مادریدی ها امیدبخش بوده است اما نمی توانیم با ۱۸ سال سن انتظار گلزنی از او داشته باشیم. پایان فصل برای تصمیم دیگری در مورد آینده مهم است.

ردوندو درباره مشکل گلزنی رئال مادرید می‌گوید: رئال همیشه تیم فرصت طلبی بوده است که با حداقل موقعیت ها، بیشترین گل را به ثمر می رساند اما حالا شرایط عوض شده است. نقش بنزما مهم است و وظیفه اش بعد از رفتن کریستیانو رونالدو در تیم عوض شده است. تیم برای گلزنی باید بیشتر تلاش کند. همیشه برای رئال مادرید خرید بازیکن سخت است چون وقتی آن ها دست روی بازیکنی می گذارند قیمتش چند برابر می شود. به نظرم وینیسیوس را به زودی در بالاترین سطح خواهیم دید. او یک ستاره است. چیزهای زیادی برای ثابت کردن دارد. حقیقتا بازیکن باهوشی است. او به تدریج می تواند روی ضربات آخر که ضعف دارد، کار کند و انتخاب کند که زدن ضربه بهتر است یا پاس به هم تیمی. مسلما از این حیث می تواند به مرور زمان بهتر شود. به نظرم زود است که بخواهیم در مورد توپ طلای او صحبت کنیم؛ فعلا جوان است. نمی توان فشار زیادی روی او بگذاریم. حضور تاثیرگذاری در تیم داشته است اما نیازهای رئال مادرید باعث شد که خیلی زود، بازیکن فیکس تیم شود و همه به او امید داشته باشند.

ردوندو درباره هم‌تیمی‌اش که حالا سرمربی رئال شده می‌گوید: نمی توانم نظر دقیقی در خصوص تصمیمات سولاری بدهم چون هر روز تمریناتش را نمی بینم اما هر مربی سعی می کند بهترین تصمیم را بگیرد. سانتیاگو در شرایط مشکلی تیم را در اختیار گرفت و شرایط را عوض کرد. شکست های سختی مقابل بارسلونا خوردند اما رئال مادرید احیا می شود. هنوز به لیگ قهرمانان اروپا امید دارند. تلاش می کنند که فصل خوبی در این تورنمنت داشته باشند.

او در پایان درباره خامس رودریگز گفت: می تواند بازیکن خوبی برای رئال باشد. او بازیکن رئال مادرید و یک گزینه در دسترس است. اما مربی و مدیران بایرن تصميم نهايی را می‌گیرند.