ردپای برادر مسی در مشاوره به پدیده جوان بارسلونا

آنسو فاتی پدیده 16 ساله بارسا از "رودریگو"، برادر بزرگتر لیونل مسی به عنوان مشاور ورزشی اول خود استفاده می‌کند...

آنسو فاتی پدیده 16 ساله بارسا از "رودریگو"، برادر بزرگتر لیونل مسی به عنوان مشاور ورزشی اول خود استفاده می‌کند

به گزارش مدال، در بازی با رئال بتیس بود که آنسو فاتی با ورود به زمین توانست رکورد دومین بازیکن جوان تاریخ بارسلونا را از آن خود کند. او که 16 سال و 298 روز داشت، یک ربع فرصت حضور در زمین را پیدا کرد اما دو روز پیش برابر اوساسونا از ابتدای نیمه دوم وارد زمین شد و توانست یکی از گل‌های بارسا را به ثمر برساند تا جوان ترین گلزن تاریخ این باشگاه بشود.

لیونل مسی پس از اولین بازی آنسو در رختکن او را در آغوش گرفت و برایش آرزوی موفقیت کرد. تصویری که بازتاب گسترده‌ای داشت و خیلی ها معتقدند آنسو می‌تواند در آینده جانشین خوبی برای مسی باشد.

آنسو که بازیکن تیم جوانان بارسلونا است، اکنون امیدوار است در تیم اول باشگاه باقی بماند. نکته قابل توجه اینکه مشاور ورزشی اول او کسی نیست جز رودریگو مسی برادر بزرگتر لیونل مسی.

او که چندی پیش با مدیر برنامه‌های خود قطع همکاری کرد، چند ماهی است که از رودریگو مسی مشاوره می‌گیرد. پدر آنسو و رودریگو در تماس دائم با یکدیگر هستند و در اولین امضا قرارداد رسمی آنسو با بارسلونا نیز رودریگو حاضر بود اما حاضر نشد در عکس های مربوط به امضا قرارداد حضور یابد.

از زمان قطع همکاری فاتی با مدیر برنامه‌هایش، بسیاری از ایجنت های معروف در تلاش برای همکاری با او هستند اما در نهایت رودریگو مسی توانست اعتماد خانواده فاتی را جلب کند؛ هرچند هنوز مدیر برنامه‌های او محسوب نمی‌شود و عنوان مشاور را دارد.

اخبار مرتبط:

آنسو فاتی؛ مرد اول مطبوعات اسپانیا

 

تگ ها


رودریگو مسی پدیده جوان بارسا آنسو فاتی فوتبال جهان