ردپای رضاییان روی 3 گل ژاپن / حمله دوباره به کی روش و رامین

رضاییان در حساس ترین بازی ما در جام ملتها ، در بزنگاهی تاریخی با اشتباهات پیاپی اش نشان داد که از آمادگی و تمرکز لازم به دور است....

به گزارش مدال،رامین رضاییان یکی از بازیکنانی بود که همواره زیر چتر حمایتی کی روش قرار داشت.بازیکن توانایی که بارها و بارها تاثیرگذاری خود را در پرسپولیس و به ویژه تیم ملی نشان داد.

رضاییان که یکی از ستاره های فوتبال ما در روسیه بود،اگرچه مدت ها بدون تیم بود و در نهایت نیز به تیم الشحانیه پیوست،اما چه در روزهایی که در الشحانیه بود و چه در روزهایی که هیچ باشگاهی نداشت هرگز از حمایت آشکار کی روش خارج نشد.همین موضوع نیز باعث می شد تا منتقدان کی روش بارها و بارها به او حمله کنند که اوج این حملات مصادف شد با عدم دعوت ووریا غفوری به تیم ملی در جام جهانی 2018.

پیش از آغاز رقابت های جام ملتها،رضاییان یکی از نفراتی بود که به راحتی حضورش در لیست مسافران قطر قابل پیش بینی بود اما دعوت از غفوری که یکی از آماده ترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر بود،باعث شد تا تحلیل گران فوتبال، پیش بینی کنند که این بار نوبت ووریا است تا در جناح راست بدرخشد.

اما چنین نشد و کی روش باز هم به رضاییان اعتماد کرد.

این اعتماد اما به نظر می آید که چندان درست و منطقی نبود و رضاییان در حساس ترین بازی ما در جام ملتها ، در بزنگاهی تاریخی با اشتباهات پیاپی اش نشان داد که از آمادگی و تمرکز لازم به دور است.

مرور هر 3 گل تیم ملی ژاپن به ایران نشان می دهد که رضاییان در تمامی آنها نقش داشته است.

او روی گل اول در میانه میدان توپ را لو داد که با اشتباه عجیب تر دیگر مدافعان تیم ملی منجر به گل شدمرور فیلم زیر نشان می دهد که رضاییان روی همین صحنه،پس از لو دادن توپ در میانه میدان، مهاجم ژاپن را همراهی نکرد تا حریف با سانتر از منطقه رضاییان و در میان مدافعانی که رفته بودند تا از داور خطا بگیرند،گل غیرقابل باوری را به ثمر برساند.

رضاییان روی دریافت گل دوم تاثیر بیشتری داشت و این بار در فاصله چند متر تا محوطه 18 قدم توپ را لود داد.توپی که خیلی راحت تر از گل اول باعث شادمانی چشم بادامی ها شد.

اشتباه رضاییان تمامی نداشت و ردپای او در گل سوم نیز کاملا هویداست.او در استارت چندقدمی با شماره 8 آبی پوشان قافیه را باخت تا تلخ ترین روز ملی اش را پشت سر بگذارد.

اشتباهاتی که حالا کفه ترازو را به نفع آنهایی که همواره از کی روش بابت دعوت همیشگی و حضور گارانتی شده رضاییان در تیم ملی انتقاد می کردند را سنگین تر کرده است.

فیلم 3 گل را مرور کنید.نظر شما چیست؟