رد اعتراض بارسلونا به کارت زرد جرارد پیکه در بازی با لگانس

اتحادیه لالیگا امروز اعلام کرد درخواست تجدیدنظر بارسلونا و والنسیا برای پاک کردن اخطار جرارد پیکه واخراج مارسلینورا رد کرده است ......

اتحادیه لالیگا امروز اعلام کرد درخواست تجدیدنظر بارسلونا و والنسیا برای پاک کردن اخطار جرارد پیکه واخراج مارسلینو را رد کرده است. با این حال، کارت زرد لوییس سوارز بخشیده شد. 

به گزارش mundodeportivo، پیکه در بازی مقابل لگانس در برخورد با امرابت، اخطار گرفت و بدین ترتیب با دریافت پنجمین کارت زرد فصلش، بازی بعدی مقابل والنسیا را از دست داد. مارسلینو نیز در بازی خارج از خانه تیمش مقابل اسپانیول از سوی داور بازی اخراج شد و ادامه بازی را از روی سکوها تماشا کرد. هر دو باشگاه به این دو مسئله اعتراض کردند و خواستار تجدید نظر شدند اما اتحادیه لالیگا امروز هر دو درخواست را رد کرد تا غیبت هر دو در این بازی حساس قطعی شود. البته مارسلینو دو جلسه محروم خواهد بود. این احتمال هم وجود دارد که بارسلونا و والنسیا اعتراضشان را به دادگاه حکمیت اداری ببرند که در این صورت باید منتظر رای این دادگاه ماند.

اما اتحادیه لالیگا همزمان اعلام کرد کارت زرد لوییس سوارز در بازی با لگانس بخشیده شده است. از نظر این اتحادیه پس از بازبینی ویدئویی صحنه، سوارز مانعی برای کوئيار، دروازه بان حریف برای شروع مجدد بازی ایجاد نکرده است. بدین ترتیب سوارز شایسته اخطار نیست. این یعنی تعداد کارت زردهای سوارز در لالیگا روی عدد دو باقی می ماند. 

تگ ها


اخبار روز جرارد پیکه بارسلونا فوتبال