رد درخواست تاتنهام؛ تماشاچی بی تماشاچی!

درخواست باشگاه تاتنهام برای حضور ۸هزار تماشاچی در اولین دیدار فصل جدید لیگ برتر که روز یکشنبه مقابل اورتون برگزار می‌شود از سوی دولت انگلیس رد شد....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه تاتنهام که پسفردا یکشنبه اولین دیدار خود در فصل جدید لیگ برتر را در ورزشگاه خانگی اش مقابل اورتون برگزار خواهد کرد درخواست کرده بود که در این بازی به ۸هزار نفر از هوادارانش اجازه حضور در ورزشگاه داده شود ولی این درخواست تاتنهام از سوی دولت انگلیس رد شده است.

درحالیکه هدف نهادهای فوتبالی در انگلیس این است که از ماه اکتبر به تدریج شاهد حضور هواداران در استادیوم‌ها باشند باشگاه‌های لیگ برتری امیدوارند بتوانند هر چه سریع‌تر شاهد حضور آزمایشی بخشی از هواداران شان در استادیوم‌ها باشند. اما بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس روز چهارشنبه اعلام کرد به دلیل افزایش موارد مبتلا به کرونا در این کشور در برنامه‌های مربوط به بازگشایی استادیوم‌ها تجدید نظر خواهد شد.

این سخنان نخست وزیر باعث شد امید باشگاه‌ها با حضور تدریجی هواداران در استادیوم‌ها کمرنگ‌تر شود. بعد از آن بود که وزارت فرهنگ، رسانه و ورزش انگلیس به درخواست باشگاه تاتنهام برای حضور ۸هزار نفر از تماشاچی هایش در دیدار روز یکشنبه مقابل اورتون پاسخ منفی داد.

باشگاه تاتنهام از دولت درخواست کرده بود که در این دیدار که روز یکشنبه در ورزشگاه تازه ساز ۱ میلیارد پوندی تاتنهام در شهر لندن برگزار می‌شود ۴هزار نفر در سکوهای ویژه وی آی پی و ۴ هزار نفر دیگر هم با رعایت فاصله اجتماعی در سکوهای عادی ورزشگاه حضور داشته باشند.

تگ ها


تاتنهام