رد صحبت‌های «مولر» توسط فدراسیون فوتبال

مولر، یکی از مسئولان مستقیم شرکت آدیداس در ارتباط با بخش خاورمیانه ظهر امروز درگفتوگوی خود باخبرگزاری تسنیم، اعلام کرد که قرارداد این شرکت با فدراسیون فوتبال ایران هنوز نهایی نشده است ......

مولر، یکی از مسئولان مستقیم شرکت آدیداس در ارتباط با بخش خاورمیانه ظهر امروز درگفت‌وگوی خود با خبرگزاری تسنیم، اعلام کرد که قرارداد این شرکت با فدراسیون فوتبال ایران هنوز نهایی نشده است.

هدایت ممبینی در این رابطه به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: ما اصلاً فردی به نام «مولر» نمی‌شناسیم. قرارداد شرکت آدیداس با فدراسیون فوتبال ایران امضا شده و این قرارداد الان دست ماست. در حال حاضر که من با شما صحبت می‌کنم، قرارداد فدراسیون فوتبال با آدیداس نهایی شده است و ما هم این قرارداد را داریم. من هیچ شناختی از این آقا (مولر) ندارم و صحت صحبت‌هایش را کاملاً رد می‌کنم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به اینکه مولر از فردی به نام فرید چاسبی نام برده و اعلام کرده که «در قرارداد البسه تیم ملی فوتبال ایران، سه طرف فدراسیون فوتبال ایران، آدیداس دبی و شرکت او در کشور آلمان حضور دارند»، یادآور شد: من از اشخاص نامی نمی‌برم، اما نمی‌دانم شرکتی که آقای «مولر» درباره آن حرف زده شرکت چیست. فقط می‌گویم قرارداد فدراسیون فوتبال با آدیداس موجود است و ایشان چه شرکتی دارد و با چه دلایلی این حرف‌ها را زده، نمی‌دانم.

تگ ها


اخبار روز ایران فوتبال