رد هرگونه اعتراض در لیگ قهرمانان توسط AFC

روزنامه الاقتصادیة عربستان در خبری مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا هر اعتراضی به زمان و مکان لیگ قهرمانان را رد می کند....

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه چند روزی تا آغاز رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باقی نمانده است، هنوز بحث و گمانه زنی درخصوص محل و ساعت برگزاری این دیدارها در رسانه ها مطرح می شود که در آخرین اقدام، باشگاه فولاد خوزستان نسبت به محل برگزاری دیدار پلی آف این تیم در برابر العین در ریاض عربستان اعتراض کرده بود و خواستار تغییر مکان این بازی شده بود.


اما امروز روزنامه الاقتصادیة عربستان در خبری نوشت که کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد زمان یا مکان برگزاری دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا هیچ درخواست یا اعتراضی را قبول یا حتی مورد بررسی قرار نمی دهد و تمامی این دوره از رقابت ها، در ساعات و مکان های اعلام شده، برگزار خواهند شد.


دیدارهای تراکتور در این بازی ها در شارجه امارات برگزار می شود و استقلال نیز در جده و به یمزبانی الاهلی باید به مصاف رقبایش برود. پرسپولیس نیز راهی هند خواهد شد و فولاد علاوه بر اینکه دیدار پلی آف خود را باید در ریاض عربستان برگزار کند، در صورت راهیابی به دور گروهی نیز، بازی هایش به میزبانی النصر برگزار می شود.

تگ ها


ای اف سی لیگ قهرمانان آسیا فوتبال