رد پای یک عضو هیات مدیره در دردسر هفت میلیارد تومانی پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس بلیت فروشی را طی توافقی به شرکت ریحان فیلم واگذار و تعهد هفت میلیارد تومانی هم داده است آما حالا بلیط فروشی به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شده است و این خود به دردسری برای پرسپولیس تبدیل خواهد شد....

به گزارش مدال،علاوه بر اختلال در بلیط فروشی اینترنتی دیدار پرسپولیس و پارس جم که طرفداران دو تیم را با مشکلاتی مواجه کرده است یک دردسر دیگر هم در این ارتباط برای باشگاه پرسپولیس ایجاد شده که می تواند به چالش جدیدی تبدیل و بخشی از درآمدهای ایم  باشگاه را در صورت عدم توافق از بین ببرد. 

باشگاه پرسپولیس بلیت فروشی را طی توافقی به شرکت ریحان فیلم واگذار و تعهد هفت میلیارد تومانی هم داده است آما حالا بلیط فروشی به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شده است و این خود به دردسری برای پرسپولیس تبدیل خواهد شد. مذاکرات برای توافق و فسخ ار سوی عرب آغاز شده است. عرب وعده داده این مشکل را حل و فصل کند. نکته جالب و مهم اینکه گفته می شود یکی از اعضای هیات مدیره این شرکت را معرفی کرده و حتی اخباری به گوش می رسد مبنی بر اینکه این عضو هیات مدیره در این شرکت سمت داشته و به شکل غیر مستقیم با آنها همکاری دارد و حالا باشگاه پرسپولیس به واسطه عقد قرارداد و عدم پایبندی به  آن با دردسر هفت میلیارد تومانی مواجه است.

البته گفته می شود هدف وی کمک به باشگاه برای حل  و فصل مشکل بلیط فروشی بوده اما عدم پایبندی به قرارداد منجر به اعتراض شرکت ریحان فیلم شده و این عضو هیات مدیره هم از  این بابت عصبانی و شاکی است که چرا مدیران باشگاه به توافقات پایبند نیستند و باشگاه را راحت با مخاطره و ضرر مالی مواجه می کنند .

بیشتربخوانید:

اشکالات عجیب در خرید بلیت بازی پرسپولیس/خرید ناموفق است!

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران بلیت فروشی بازی پرسپولیس پارس جم دردسر 7میلیاردی پرسپولیس پرسپولیس پارس جنوبی جم پرسپولیس-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال