رد پیشنهاد رئال مادرید از سوی ستاره منچسترسیتی

داوید سیلوا ستاره باشگاه منچسترسیتی فاش کرد که باشگاه رئال مادرید چند مرتبه برای جذب او دست به کار شد اما او هر مرتبه این پیشنهادات را رد کرده است....

به گزارش مدال، «داوید سیلوا» در یک مستند یک ساعته با عنوان «Made in Gran Canaria» درباره تصمیم خود برای انتقال از فوتبال اسپانیا به انگلیس و تبدیلش به اسطوره باشگاه منچسترسیتی صحبت کرد.

او در این مستند فاش ساخت که در 12 سالگی برای اولین بار پیشنهاد رئال مادرید را رد کرده و پیش از پیوستن به منچسترسیتی هم از بارسلونا و رئال مادرید پیشنهاد داشت اما به هیچکدام پاسخ مثبت نداده است.

طبق گزارش منتشر شده توسط «منچستر ایونینگ نیوز»، «وینسنته دل‌بوسکه» در زمان سرمربیگری در رئال به «فرناندو خیمنز» - پدر داوید - گفته: «این بچه توانایی، استعداد و بینش لازم را دارد.» اما خیمنز اجازه انتقال پسرش را نداده و به دل‌بوسکه گفته ترک خانه برای او زود است. سیلوا فاش کرده پس از آن داستان رئالی‌ها هر سال به او زنگ زدند اما او پیشنهادی را نپذیرفت.

او سرانجام در اسپانیا راهی والنسیا شد و خود را به عنوان یکی از ستارگان فوتبال اسپانیا مطرح کرد و در تابستان 2010 با 24 میلیون پوند راهی منچسترسیتی شد. او در اتحاد با قهرمانی در چهار دوره لیگ برتر و حضور ده ساله خود را به عنوان یکی از اساطیر باشگاه معرفی کرده است.

بیشتر بخوانید:

ادعای پپ؛ ادرسون پنالتی‌زن اول منچسترسیتی

خلاصه بازی شفیلد یونایتد 0 منچسترسیتی 1/ ویدیو

دست رد کونته به سینه بارسلونا و منچسترسیتی

تگ ها


داوید سیلوا منچسترسیتی سیتیزن‌ها رئال مادرید کهکشانی‌ها فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات داوید سیلوا منچستر سیتی رئال مادرید لیگ برتر لالیگا فوتبال