رد پیشنهاد مربی‌گری دورتموند توسط مکس آلگری

اسکای ایتالیا می‌گوید مکس آلگری سرمربی سابق یوونتوس پیشنهاد قرارداد دوساله مربی‌گری دورتموند را رد کرده چون می‌خواهد به رویایش یعنی مربی‌گری در لیگ برتر برسد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اسکای اسپورتز ایتالیا مدعی شد ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی سابق یوونتوس پیشنهاد باشگاه بوروسیا دورتموند برای بدست گرفتن سکان هدایت این تیم را رد کرده. پیشنهادی که باشگاه آلمانی برای امضای یک قرارداد دو ساله به آلگری داده بود.

بر اساس این گزارش آلگری از تاریخ ۱ جولای دیگر هیچ تعهد قراردادی نسبت به باشگاه سابقش یوونتوس ندارد و می‌تواند بدون مشکل به تیم دیگری ملحق شود. آلگری یک سال گذشته بدون تیم بود و این مدت را به همراهی با خانواده‌اش گذراند.

اسکای ایتالیا در گزارش خود می‌گوید باشگاه بوروسیا دورتموند به آلگری پیشنهاد داده بود که با امضای قراردادی دوساله از تابستان امسال به جای لوسین فاور، سکان هدایت این تیم را به عهده بگیرد. ولی بر اساس این گزارش، آلگری پیشنهاد دورتموند را رد کرده چرا که قصد دارد مربی‌گری را در فوتبال انگلیس دنبال کند.

در ادامه این گزارش ادعا شده که رویای آلگری مربی‌گری در منچستریونایتد است اما اگر چنین چیزی در حال حاضر امکان نداشته باشد او به تیمهای دیگر لیگ برتری هم پاسخ مثبت خواهد داد.

آلگری ۵۲ساله پنج سال آخر دوران مربی‌گری‌اش را در یوونتوس گذراند و در این مدت هر سال با یوونتوس قهرمن سری آ شد. آلگری پیش از یوونتوس هم مربی‌گری چندین تیم ایتالیایی از جمله آث میلان، کالیاری و ساسولو را در کارنامه داشته.

بیشتر بخوانید:
کونته: به خودم حمله کنید، نه بازیکنان و باشگاه!
لمپارد: می توانستیم در بازی امشب پیروز شویم
امیدواری باشگاه کودکی مسی به بازگشت او به آرژانتین

تگ ها


بروسیا دورتموند ماسیمیلیانو آلگری فوتبال جهان بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال