رد پیشنهاد معاوضه آلابا و اومتیتی از سوی بایرن مونیخ

باشگاه بایرن مونیخ پیشنهاد بارسلونا مبنی بر معاوضه داوید آلابا و ساموئل اومتیتی را رد کرده است...

بارسلونا علاقه زیادی به جذب مدافع اتریشی بایرن مونیخ دارد.

به گزارش مدال، بارسلونا به لحاظ مالی قادر نبود داوید آلابا، مدافع بایرن مونیخ را به خط دفاعی فعلی‌اش اضافه کند.

به گزارش موندو دپورتیوو، بارسا برای تقویت خط دفاعی‌اش بیشتر از همه به داوید آلابا علاقه داشت و دارد. در این قضیه شکی نیست. با این حال خرید چنین بازیکن باکیفیتی دشواری‌هایی دارد که مهم ترین آنها، مسائل مالی است. واقعیت این است بارسا برای جذب آلابا، نیاز داشت یکی از مهره‌های شاخصش در خط دفاعی را به فروش برساند. به دو دلیل. اول اینکه طبعا آلابا برای نیمکت نشینی به بارسا نمی‌آمد و دوم اینکه برای حفظ تعادل دستمزدها باید حقوق آلابا از فروش یکی از بازیکنان فعلی تهیه می‌شد.

اولویت نیز در این راه با ساموئل اومتیتی بود. مدافعی که جایگاهش را به لنگلت واگذار کرده بود و نحوه برخوردش با مصدومیت زانو اصلا به مذاق باشگاه خوش نیامد. اگر ده لیخت خریداری می‌شد، احتمال زیادی وجود داشت که اومتیتی فروخته شود. از این رو بارسا برنامه داشت اگر بایرن مایل بود، آلابا را با اومتیتی معاوضه کند چرا که می‌دانست باواریایی‌ها خواهان جذب یک مدافع میانی هستند. با این حال بایرن چنین چیزی را رد کرد.

این را باید گفت که اومتیتی بارها صراحتاً به بارسلونا اعلام کرده که برنامه‌ای برای ترک این تیم ندارد و با پشت سر گذاشتن مصدومیتش، قصد دارد دوباره جایگاهش را پس بگیرد.

اخبار مرتبط:

رومینیگه درباره دستمزد گریزمان: بایرن در چنین دیوانگی‌هایی شرکت نمی‌کند

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان مدافع اتریشی ساموئل اومتیتی داوید آلابا بارسلونا بایرن مونیخ لالیگا Bundesliga فوتبال