رد پیشنهاد چینی‌ها برای بیل از سوی رئال مادرید

باشگاه رئال مادرید حاضر نیست گرت بیل را ارزان از دست بدهد و به همین دلیل پیشنهاد چینی‌ها را برای این بازیکن رد کرده است...

رئال مادرید پیشنهاد یک باشگاه چینی را برای جذب گرت بیل رد کرده است.
به گزارش مدال، شرایط و آینده گرت بیل در رئال مادرید نامشخص است و با توجه به عدم علاقه زین‌الدین زیدان به حفظ این بازیکن، کهکشانی‌ها علاقه‌ای به حضور وی در لیست تیم در فصل بعد ندارند. با توجه به حقوق بالای گرت بیل، کمتر تیمی در اروپا خواهان جذب اوست و امروز ال چیرینگیتو مدعی شد یک پیشنهاد هنگفت از سوی چینی‌ها برای این ستاره ولزی رد شده است.

حقوق هفتگی گرت بیل در حال حاضر 600 هزار پوند است و یک تیم متمول چینی پیشنهادی به ارزش 2 برابر و رقم یک میلیون و 200 هزار پوند در هفته به این بازیکن ارائه داده که مورد توجه رئال مادرید قرار نگرفته است.

تیم‌های چینی برای خرید بازیکن تنها حقوق وی را می‌پردازند و تمایلی به دادن پول به باشگاه ندارند. اما رئال مادرید در تابستان امسال بیش از 300 میلیون یورو برای جذب بازیکنان جدید خرج کرده و برای ایجاد توازن در شرایط مالی خود، قصد دارد گرت بیل را به تیمی بفروشد که علاوه بر پوشش دادن حقوق وی، باشگاه نیز از واگذاری وی سود ببرد.

هواداران رئال مادرید امروز استقبال خوبی از گرت بیل به عمل نیاوردند و بعید به نظر می‌رسد با این شرایط ستاره ولزی در برنابئو ماندگار باشد اما باید دید در نهایت چه تیمی قادر به راضی کردن فلورنتینو پرز خواهد بود.

اخبار مرتبط:

آغاز تمرینات پیش فصل رئال مادرید با حضور هازارد

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا سوپرلیگ چین پیشنهاد هنگفت فوتبال جهان گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال