رد یک شایعه؛ خبری از استراماچونی نیست

برخلاف اخباری که درفضای مجازی منتشر شد، فعلا در رسانه های ایتالیایی خبری از آندره آ استراماچونی نیست....

به گزارش "ورزش سه"، این روزها محبوب ترین خبر پیرامون باشگاه استقلال به اخبار سرمربی پیشین این تیم مربوط می شود. آندره آ استراماچونی به صدر اخبار باشگاه استقلال برگشته و هر شایعه ای پیرامون او برای هواداران این تیم جذاب و خواندنی به نظر می رسد.

اما امروز خبری در فضای مجازی منتشر شد با این عنوان که نیکولو اسکیرا خبرنگار ایتالیایی ادعا کرده است که «احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال طی روزهای گذشته با آندره آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی سابق استقلال دیدار داشته است.»
در ادامه این خبر آمده است که: «سعادتمند در تلاش است استراماچونی را برای بازگشت به استقلال متقاعد کند. مذاکرات استقلال و فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه های استراماچونی از طریق یک واسطه به نام داریو کانووی برای همکاری مجدد ادامه دارد.»

اما با مراجعه به صفحه شخصی این خبرنگار مشهور ایتالیایی و حتی بازدید از سایت های ورزشی و معتبر ایتالیایی، به نظر می آید که خبر جدیدی پیرامون استراماچونی وجود ندارد و تمامی این اخبار برای روزهای قبل است.

خبری که از قول نیکولو اسکیرا خبرنگار گاتزتا دلو اسپورت منتشر شده، دقیقا متن توئیت ۱۲ روز پیش این خبرنگار است که به زمان حضور احمد سعادتمند در ایتالیا برمیگردد. مشخص نیست این توئیت با چه هدفی پس از ۱۲ روز مجددا بازنشر شده است ولی چیزی که مشخص است فعلا حداقل در ایتالیا خبری در مورد استراماچونی و استقلال منتشر نشده و رسانه های ایرانی اخبار بیشتری را از سرمربی سابق استقلال پوشش داده اند.

در روزهایی که مدیران استقلال از پاسخگویی به میلیون ها هوادار استقلال درخصوص سرنوشت مذاکرات با استراماچونی امتناع می کنند، به نظر می رسد برای تعیین تکلیف نهایی استرا و استقلال باید چند هفته ای صبوری به خرج داد.

تگ ها


استقلال تهران آندره آ استراماچونی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال