رزمایش دوقلوی کاوه - علی‌قلی با پیراهن صورتی

کاوه رضایی و علی قلی زاده دو بازیکن ایرانی شارلروا ستارگان سومین پیروزی فصل گورخرهای فوتبال بلژیک بودند....

به گزارش "ورزش سه"، امروز شارلروا در یک بازی دیدنی موفق شد با ۳ گل در خانه حریف خود به پیروزی برسد تا در فصل جدید فوتبال بلژیک با ۹ امتیاز از ۳ مسابقه در صدرجدول قرار بگیرد.


این پیروزی از آنجا برای شارلروا اهمیت بیشتری داشت که آنها از دقیقه ۶۵ با اخراج محمد فال یکی از ستارگان خود ۱۰ نفره به بازی ادامه دادند.


گل اول این بازی خیلی زود توسط دسولی بازیکن تیم او اچ ال به ثمر رسید اما شارلروا در دقیقه ۳۶ این گل را با ضربه مرسیر جبران کرد. در دقیقه ۵۰ محمد فال بازیکن اخراجی گل برتری شارلروا را به ثمر رساند و در دقیقه ۸۰ هم کاوه رضایی روی پاس علی قلی زاده گل سوم را وارد دروازه حریف کرد تا زبراهای لیگ بلژیک با درخشش دوقلوی ایرانی خود در صدرجدول ژوپیترلیگ قرار بگیرند.


در این مسابقه کاوه رضایی و علی قلی زاده بخت های دیگری هم برای گلزنی داشتند اما موفق به باز کردن دروازه حریف نشدند. مهم ترین آنها یک شوت قلی زاده در نیمه اول و بعد از گل اول مسابقه و ضربه سر کاوه در نیمه دوم بود که از کنار دروازه حریف به اوت رفت.

قلی زاده در دقیقه ۸۲ بازی شنبه شب از زمین بازی بیرون رفت اما کاوه رضایی تا پایان در زمین بود و به کارش برای شارلروا ادامه داد.

تگ ها


علی قلی زاده کاوه رضایی شارلروا