رسانه انگلیسی: انصاری‌فرد باید در لیست فروش ناتینگهام قرار گیرد

یک رسانه انگلیسی معتقد است تیم فوتبال ناتینگهام فارست باید کریم انصاری‌فرد را به فروش برساند...

یک رسانه انگلیسی گزارشی از ادامه حضور کریم انصاری‌فرد در ناتینگهام فارست منتشر کرد.
به گزارش مدال، کریم  انصاری فرد زیر نظر مارتین اونیل سرشناس در ناتینگهام فارست توپ می زند؛ هرچند که در این تیم و در بیشتر بازی های این فصلِ ناتینگهام، کریم یک نیمکت نشین به حساب آمده است.
به گزارش سایت Vitalfootball انگلیس، کریم انصاری‌فرد با توجه به آمار به جای مانده از فصل گذشته چمپیونشیپ شاید فصل آینده نیز پشت‌ سر دیگر مهاجمان ناتینگهام فارست شامل لویس گرابان، داریل مورفی، هلال سودانی و تیلر والکر قرار بگیرد؛ مسئله‌ای که می‌تواند باعث محدودیت دقایق حضورش در میدان شود. مهاجم ایرانی در سال پایانی قراردادش با ناتینگهام فارست قرار دارد و قطعاً در صورت عدم حضور در ترکیب اصلی تمدید نخواهد شد.
در ادامه این تحلیل رسانه انگلیسی آمده است:
کریم انصاری‌ فرد پیشنهادهایی از تیم‌های رنجرز اسکاتلند و هامبورگ آلمان دارد و مارتین اونیل، سرمربی ناتینگهام فارست در صورت قیمت مناسب مخالفتی با این انتقال نخواهد داشت. از سویی ناتینگهام فارست برای خرید انصاری‌فرد از المپیاکوس هزینه‌ای نکرد و می‌تواند با فروش این مهاجم کسب درآمد کند. با توجه به این که تعداد زیادی از مهاجمان کنونی ناتینگهام فارست باید برای کسب یک جایگاه باید مبارزه کنند، مارتین اونیل باید کریم انصاری‌ فرد را در فهرست فروش قرار دهد؛ بازیکنی که در طول 6 ماه پایانی فصل اخیر چمپیونشیپ انگلیس فقط در 3 بازی در ترکیب اصلی ناتینگهام فارست قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

یوسف العربی،جایگزین طارمی در الغرافه
 

تگ ها


ناتینگهام کریم انصاریفرد چمپیون شیپ کریم انصاری‌فرد ناتینگهام فارست چمپیونشیپ فوتبال