رسانه بلژیکی خبر داد؛ تمایل ویلموتس برای عقد قراداد با یک باشگاه

یکی دیگر از رسانه‌های بلژیک مدعی شده که ویلموتس درخواست قطع همکاری با تیم ملی را داده و امکان دارد هدایت یکی از تیم‌های باشگاهی کشورش را برعهده بگیرد....

به گزارش مدال، پایگاه خبری «نیوزبلاد» بلژیک خبری که روز گذشته یکی دیگر از رسانه‌های این کشور (سایت BH) منتشر کرده بود را تأیید کرده و نوشته که مارک ویلموتس به دلیل پرداخت نشدن حقوقش از سوی فدراسیون فوتبال ایران، درخواست فسخ قراردادش را داده و خواهان پایان همکاری‌اش با تیم ملی شده است.

این سایت نوشته ویلموتس با وجود کسب نتایج قابل قبول در شش ماهی که هدایت تیم ملی ایران را برعهده داشت، به دلیل عدم دریافت مطالباتش می‌‌خواهد خیلی زود به همکاری‌اش با فدراسیون فوتبال ایران پایان دهد و با اعلام این موضوع به مسئولان فدراسیون منتظر پاسخ آنهاست.

نیوزبلاد در همین حال از تمایل سرمربی سابق تیم ملی فوتبال بلژیک برای بازگشت به کشورش برای هدایت «آنتورپ» یکی از تیم‌های باشگاهی لیگ دسته اول بلژیک خبر داده است. آنتورپ در لیگ دسته اول بلژیک پس از گذشت 13 هفته از رقابت‌ها در رده هفتم است و 12 امتیاز با صدر جدول فاصله دارد. به همین دلیل شایعاتی مبنی بر احتمال برکناری سرمربی آن، مطرح شده و نیوزبلاد هم نوشته در صورتی که این باشگاه سرمربی‌اش، لاژلو بولونی را برکنار کند، خیلی نباید تعجب کرد اگر ویلموتس به جای او روی کار بیاید.

این سایت می‌نویسد: رابطه ویلموتس با لوسیانو دِاونفریو مدیر ورزشی باشگاه آنتورپ همیشه خوب بوده است. ویلموتس همیشه به رسانه گفته که دوست دارد یک روز با دِاونفریو کار کند.

نیوزبلاد سپس نقل قولی از ویلموتس در مصاحبه‌ای که او دو سال پیش انجام داده را آورده که در آن آمده است: من و داونفریو دوست یکدیگر هستیم و این بر کسی پوشیده نیست. ما در مقاطع مختلفی از زندگی‌ کاری و شخصی‌مان حامی یکدیگر بوده‌ایم. او قبل از اینکه کارش را در آنتورپ شروع کند با من درباره آن صحبت کرده بود. او یک کارشناس فوتبالی خبره است و من یک روز با او کار خواهم کرد. نمی‌دانم کجا یا چه زمانی اما این اتفاق قطعاً یک روز رخ خواهد داد.

اخبار مرتبط:

واکنش دبیر فدراسیون فوتبال به فسخ قرارداد ویلموتس و تیم‌ملی

تاج: پول ویلموتس را فرستادیم اما برگشت خورد

تگ ها


مارک ویلموتس فسخ قرارداد مارک ویلموتس فوتبال