رسانه بلژیکی: رضایی برای تیمش سودمند و یک مهاجم تمام عیار است

یک رسانه بلژیکی انتقال‌های تابستانی تیم فوتبال شارلوا از جمله کاوه رضایی، مهاجم ایرانی را مورد ارزیابی قرار داد....

به گزارش مدال و به نقل از سایت Walfoot بلژیک، دوشنبه شب پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی فوتبال بلژیک بسته شد و در این میان باشگاه شارلوا چندین انتقال در روزهای پایانی انجام داد. صعود به مرحله پلی‌آف ژوپیلر لیگ بلژیک همچنان جاه‌طلبی این تیم باقی خواهد ماند.

این رسانه معتبر ورزشی بلژیک سپس با اشاره به انتقال قرضی کاوه رضایی 27 ساله از کلوب بروژ به شارلوا که تیم سابقش محسوب می‌شود نوشت: شارلوا برای تقویت خط حمله خود ابتدا شامار نیچولسون را جذب کرد. این مهاجم جامائیکایی توانمندی‌های خود را در لیگ اسلوونی به اثبات رسانده بود. دومین بازیکن جذب شده در خط حمله شارلوا کاوه رضایی بود. این مهاجم ایرانی که کمتر در کلوب بروژ مورد اسفاده قرار می‌گرفت در واقع دوباره به شارلوا بازگشت. رضایی در شرایطی دوباره پیراهن شارلوا را بر تن کرد که این باشگاه حق خرید او را پس از پایان فصل از کلوب بروژ نخواهد داشت. همچنین مهاجم جدید شارلوا حق بازی برابر کلوب بروژ در رقابت‌های رسمی را ندارد.

سایت Walfoot بلژیک با بررسی عملکرد رضایی در نخستین بازی برای شارلوا برابر تیم واسلند که با پیروزی 4 بر صفر شارلوا پایان یافت می‌نویسد: رضایی نشان داد که می‌تواند خیلی برای تیمش سودمند و کمک‌کننده باشد زیرا او یک مهاجم تمام‌ عیار است. علاوه بر گلزنی می‌‌تواند سایر همبازیانش را برای رسیدن به گل مورد حمایت قرار دهد همانند گلی که هنن برابر واسلند به ثمر رساند. کاوه رضایی در شارلوا می‌تواند آرامش‌خاطر داشته باشد زیرا مدیرعامل این باشگاه (مهدی بیات) همزبان او است.

بیشتر بخوانید:

رسمی؛ کاوه رضایی به شارلوا پیوست
 

تگ ها


کاوه رضایی بلژیک کاوه رضایی شارلوا شارلوا بلژیک فوتبال