رسانه لبنانی: پیروزی ارزشمندی را از دست دادیم

رسانه های لبنانی با گذشت ۲ روز از شکست برابر ایران، همچنان به این بازی پرداخته و حسرت امتیازات از دست رفته را می خورند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رسانه های لبنانی همچنان در شوک شکست برابر ایران قرار دارند. وب سایت لبنانی elmaestro sport در مطالبی به شکست دو روز پیش این تیم پرداخت و نوشت: ارزشمندترین پیروزی و ۳ امتیاز مرحله مقدماتی جام جهانی را از دست دادیم. پس از باخت دراماتیک در دیدار با تیم ایران که با توجه به اهمیت آن مورد توجه گسترده و بسیار زیاد اکثریت لبنانی ها قرار گرفته بود، فضایی از ناامیدی عمومی در بین همه لبنانی ها حاکم شد.

 قشر بزرگی که به فوتبال لبنان اهمیتی نمی دادند و هیچ وقت سوالی در رابطه با فوتبال نداشتند، اما به دلیل اینکه تیم ملی لبنان یک دیدار حساس داشت، مشتاق پیروزی هموطنان خود بودند و مسابقه را دنبال کردند که در پایان آن، ناامیدی بسیار زیادی را به همراه داشت. چرا که آنها در طول بازی و بر اثر اتفاقات رخ داده، جشن هایی را برپا کرده بودند.

پس از آنکه تیم ملی تا دقیقه ۹۱ با یک گل پیش بود، در وقت های تلف شده با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد تا همگان از تبدیل پیروزی به شکست دلسرد و ناراحت شوند. ارزشمندترین ۳ امتیاز مرحله مقدماتی جام جهانی می توانست مجموع امتیازات ما را به ۸ برساند و شانس صعود به جام جهانی نیز افزایش یابد ولی هنوز کسب رتبه سوم و راهیابی به پلی آف جام جهانی در دسترس است.

این وب سایت در مطالب دیگری به این شکست پرداخت و نوشت: تا قبل از شروع دور پایانی مرحله مقدماتی جام جهانی، هیچ کس لبنان را به عنوان یک رقیب جدی برای کسب رتبه سوم تصور نمی کرد اما ما تا اینجای کار ۵ امتیاز کسب کرده ایم و احتمال پیروزی زیاد است.

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال