رسانه لهستانی: سرنوشت بازی را رفتار عجیب بازیکنان ایران تغییر داد

یک رسانه مطرح لهستانی نوشت: در نیمه دوم بازی ایران و ژاپن، رفتار عجیبی از سوی بازیکنان ایران سر زد که سرنوشت بازی را کاملا عوض کرد....
یک رسانه مطرح لهستانی نوشت: در نیمه دوم بازی ایران و ژاپن، رفتار عجیبی از سوی بازیکنان ایران سر زد که سرنوشت بازی را کاملا عوض کرد.

به گزارش مدال و به نقل از یک کانال تلویزیونی لهستانی، شکست 3 بر صفر تیم ملی والیبال ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل ژاپن را می‌توان یک غافلگیری کوچک به حساب آورد.

عجیب‌ترین صحنه بازی در نیمه دوم، زمانی اتفاق افتاد که بازیکنان تیم ایران برای اعتراض به سمت داور هجوم بردند و بازیکنان حریف بهترین استفاده را از این صحنه کردند‎.

این شبکه تلویزیونی لهستانی در ادامه نوشت: پیش از شروع دیدار ایران و ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا، شانس بیشتر پیروزی متوجه تیم ملی ایران بود و در نیمه اول بازی موقعیت خوبی توسط سردار آزمون ستاره تیم ملی ایران از دست رفت.

در نیمه دوم اما رفتار عجیبی از سوی بازیکنان ایران سر زد که سرنوشت بازی را کاملا عوض کرد. در دقیقه 56 بازی زمانی که بازیکنان ایران پیش از اینکه داور دستور توقف بازی را صادر کند به سمت او هجوم بردند و بازیکنان ژاپن از این غفلت بیشترین استفاده را کردند و یک گل به ثمر رساندند.

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران نیز در این صحنه اشتباه مهلک انجام داد که باعث شد نخستین گل تیم ملی ژاپن به راحتی و بر اثر یک غفلت به ثمر برسد‎.