رسانه‌های اماراتی: قایدی در شباب الاهلی

چندین رسانه اماراتی و کاربران فضای مجازی در این کشور مدعی شدند که کار انتقال مهدی قایدی وینگر بوشهری استقلال به شباب الاهلی تمام شده است....

به گزارش "ورزش سه"، چند روزی است که اخبار ضد و نقیضی پیرامون آینده مهدی قایدی وینگر بوشهری استقلال در رسانه های ایرانی و عربی منطقه منتشر می شود. این بازیکن اکنون در دبی و کشور امارات به سر می برد و گفته می شود باشگاه شباب الاهلی در حال مذاکره برای جذب این بازیکن جوان و آینده دار است.


احمد نوراللهی هافبک تأثیرگذار پرسپولیس امروز به صورت رسمی از پرسپولیس جدا شد و به شباب الاهلی پیوست و حالا به نظر می رسد این باشگاه اماراتی دیگر ستاره لیگ برتر ایران یعنی مهدی قایدی را هدف قرار داده است.


چندین رسانه اماراتی نیز عصر امروز از پیوستن مهدی قایدی به شباب الاهلی خبر می دهند. صفحه توئیتری کره الامارات که پیش از این نیز از حضور نوراللهی در امارات خبر داده بود، با انتشار تصویری از هافبک پرسپولیس و مهدی قایدی نوشته است که شباب الاهلی دو بازیکن برجسته ایرانی از قطب های فوتبال ایران یعنی استقلال و پرسپولیس به خدمت گرفته است.


طی روزهای گذشته رسانه های سعودی و پیج های هواداری الهلال به شدت اخبار مربوط به جدایی قایدی را دنبال می کردند و آنها حتی از باشگاه شباب الاهلی نیز درخواست می کردند تا باشوی کوچک را جذب کند. اتفاقی که به نظر می رسد در آستانه رخ دادن است و صفحات توئیتری عربستان نیز آن را بازتاب داده اند.


این پیج توئیتری در توئیت دیگری درباره حضور بازیکن استقلال در شباب الاهلی نوشت: یک استعداد بسیار ناب ایرانی. اگر قرارداد مهدی قایدی قطعی شود، شباب الاهلی یک بازیکن بسیار بسیار ویژه را به دست می آورد.


صفحه خبری منبر الامارات در توئیتر نیز عکسی از باشوی کوچک را با لباس استقلال منتشر کرده و نوشت: شباب الاهلی با استعداد ایرانی، مهدی قایدی بازیکن تیم استقلال به توافق رسیده است و این معامله در ساعات آینده اعلام می شود.


چندین صفحه خبری اماراتی از جمله منبر الکرة الاماراتیة نیز به حضور قایدی در شباب الاهلی پرداخته و این بازیکن را جانشینی برای جلال الدین ماشاریپوف می دانند. چند صفحه ورزشی عربستانی و هواداری الهلال در توئیتر نیز که اخبار حضور قایدی در امارات را دنبال می کنند، از پیوستن این بازیکن به شباب الاهلی خبر داده اند.


به هر حال باید منتظر ماند و دید خبر پیوستن باشوی کوچک چه زمانی به شباب الاهلی به صورت رسمی اعلام می شود و باشگاه استقلال بابت فروش این بازیکن، چه مبلغی را از تیم اماراتی دریافت کرده است.

تگ ها


امارات نقل و انتقالات ۱۴۰۰ استقلال تهران مهدی قایدی الشباب