رسانه های روس دست بردار نیستند؛ سردار می رود

در حالی که سردار آزمون حضور فعالی در تمرینات زنیت دارد و به همراه این تیم سوپر جام را هم فتح کرد رسانه های روس اصرار دارند که اذعان کنند او از زنیت جدا خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سردار آزمون در تازه ترین مصاحبه خود با اسپورت باکس روسیه گفته است ما در فصل جدید کار سختی را پیش رو داریم و باید سخت تلاش کنیم. او این حرف را بعد از قهرمانی در سوپر جام روسیه زده است و بدین معنی است که فصل آتی هم یکی از بازیکنان کلیدی تیم زنیت در لیگ برتر روسیه و لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود. درغیر اینصورت ضرورتی نداشت که بگوید درفصل جدید  کار سختی را پیش رو داریم و حتی می توانست به این نکته اشاره کرد در حال ترک زنیت است و برای این تیم آرزوی موفقیت کند، اما همان طور که اشاره شد رسانه های روس مدام از رفتن مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از تیم زنیت حرف می زنند در حالی که به نظر نمی رسد واقعیت این چنین باشد. 

در تازه ترین مطلب منتشره سایت چمپیونات روسیه با این گزارش که سردار آزمون آماده ترک روسیه است نوشت:« آزمون یکی از ستاره های بلامنازع چند سال گذشته زنیت بوده است. او در سال ۲۰۱۹ با مبلغ ۱۲ میلیون یورو از روبین کازان به زنیت آمد و آماری فوق العاده ای را به همراه زنیت داشته است.آزمون در ۸۴ بازی برای زنیت ۵۳ گل به ثمر رسانده است. سردار می خواهد تجربه جدیدی را بعد از ۸ سال حضور در لیگ برتر روسیه داشته باشد به همین خاطر منتظر پیشنهاد یک باشگاه اروپایی سطح بالاتر است تا از زنیت برود. مدیربرنامه او در تلاش است تا این بازیکن را به باشگاهی خوب منتقل کند ولی آنچه که به نظر می رسد آزمون در لیست خریدهای تابستانی تیم های اروپایی گزینه اول نیست.البته این را نیز باید در نظر گرفت آزمون بازیکن ارزانی نیست و طبق سایت ترانسفرمارکت ۲۵ میلیون یورو ارزش دارد.» 

طبیعی است سردار آزمون اصراری به ترک تیم زنیت نداشته باشد به این خاطر که یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد و اگر فصل آتی هم در این تیم بازی کند بازیکن آزاد اعلام می شود. از سویی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در تیم روسی دستمزد خوبی دریافت می کند. گفته می شد دستمزد او ۲.۵ میلیون یورو است که در صورت تمدید قرارداد به ۳.۵ میلیون یورو افزایش پیدا خواهد کرد.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ فوتبال جهان سردار آزمون فوتبال