رسانه‌های پرتغال: طارمی از بنفیکا و پورتو محبوب‌تر است!

مهدی طارمی، مهاجم ایرانی با امضای قراردادی ۲ ساله به عضویت تیم ریوآوه پرتغال درآمد و از فصل جدید در این تیم بازی خواهد کرد....

مهدی طارمی، مهاجم ایرانی با امضای قراردادی ۲ ساله به عضویت تیم ریوآوه پرتغال درآمد و از فصل جدید در این تیم بازی خواهد کرد.

به گزارش مدال، مهاجم ایرانی فصل قبل الغرافه با باشگاه ریوآوه پرتغال به توافق نهایی رسید و قرارداد امضا کرد. حضور مهاجم ایرانی در تیم ریوآوه با بازتاب در رسانه‌های پرتغالی و سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا همراه بود. 
سایت sapo در ارتباط با حضور مهاجم ایرانی در این تیم نوشت: طارمی ۲۷ ساله که از شم گلزنی بالایی برخوردار است راهی ریوآوه شد. این بازیکن بیش از ۲ میلیون در اینستاگرام، دنبال‌کننده دارد که بیش از تیم‌های بزرگی چون پورتو، اسپورتینگ و بنفیکاست و این مساله محبوبیت بالای او را در ایران نشان می‌دهد. 
O Jogo نیز در ارتباط با حضور طارمی در ریوآوه نوشت: پسر عزیز کی‌روش راهی تیم ریوآوه در فوتبال پرتغال شد تا برای این تیم بازی کند. او در هر سه دیدار ایران در جام جهانی روسیه برای این تیم به میدان رفت. او در زمان حضور کی‌روش در تیم ملی ایران به این تیم دعوت شد.
روزنامه الوطن قطر در گزارشی از انتقال مهدی طارمی به باشگاه ریو آوه پرتغال نوشت: بازیکن سابق الغرافه که یکی از بهترین مهاجمان فوتبال آسیاست به تیم هفتم لیگ پرتغال پیوست.
در ادامه گزارش می‌خوانیم: طارمی یکی از بهترین مهاجمان فوتبال آسیاست که در صعود ایران به جام جهانی 2018 تاثیرگذار بود و روشن بود که مایل است فوتبال خودش را در اروپا دنبال کند. این بازیکن در مسابقه قبلی تیم ملی ایران برابر سوریه موفق به ثبت هت تریک شد.

بیشتر بخوانید:

زمان حضور طارمی در تمرینات تیم جدیدش مشخص شد

 

 

 

تگ ها


ریوآوه پرتغال نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال