رستمیان:شرایط سخت میزبانی برای همه است/رقبایم را می‌شناسم و برای مدال می‌جنگم

بانوی تیرانداز تپانچه کشورمان گفت: خداراشکر شرایط خوبی دارم. به گزارش خبرنگار اعزامی سایت مدال، وی در ادام ......

بانوی تیرانداز تپانچه کشورمان گفت: خداراشکر شرایط خوبی دارم.

به گزارش خبرنگار اعزامی سایت مدال، وی در ادامه اظهار داشت: از زمان حضور در پالمبانگ امروز سومین  جلسه تمرینی خود را برگزار کردم که تمرین رسمی به شمار می رفت که خوشبختانه توانستم آمادگی خود را به نمایش بگذارم.
او ادامه داد:کمی از لحاظ آب و هوایی مشکل داریم و اینکه دمای هوا در سالن محل برگزاری بازی ها بسیار گرم است و در این چند روز تنها مشکل برای تمرینات همین بود که امیدوارم تا فردا بتوانند به این مشکل سر و سامان بدهند.

رستمیان اضافه کرد:البته سالن 10 متر شرایط بهتری نسبت به سالن 25 متر دارد و این کار را برای همه ورزشکاران این رشته سخت کرده است و فقط مختص به من و یا کاروان ایران نیست و ما سعی کردیم بدون توجه به این کاستی ها کار خودمان را انجام دهیم.
 
او ‌در خصوص شرایط حریفانش برای کسب مدال در بازی های آسیایی 2018 ادامه داد: اکثر رقبایم را می شناسم چرا که در تورنمنت های قبلی با آنها رقابت داشته ام.کشورهایی مثل چین،کره و هند از رقیبان اصلی ما به شمار می‌روند که از قهرمانان المپیک و جهانی در ترکیب خود بهره می برند و این کار ما را سخت تر می کند.
رستمیان در خاتمه خاطرنشان کرد: شرایط سخت میزبان شامل حال همه تیم ها می شود و همانطور که آنها تلاش‌شان را برای کسب مدال انجام می‌دهند، ماهم بیکار نمی‌نشینیم و تمام تلاش خود را میکنیم اما واقعا نمی توانم قول مدال و رنگ مدال بدهم.

تگ ها


بازی‌های آسیایی 2018 تیراندازی