رستمی: دیگر کارمان در لیگ برتر تمام شده است!

مدافع تیم فوتبال ماشین‌سازی با کارت قرمز داور مسابقه از زمین بازی اخراج شد، تا شاگردان اکبرپور ده نفره بازی را به پایان ببرند....

به گزارش "ورزش سه" یکی از حواشی دیدار تیم‌های سپاهان و ماشین‌سازی در ورزشگاه نقش‌جهان، اخراج مستقیم مهدی رستمی مدافع تیم فوتبال ماشین‌سازی در دقیقه ۷۰ بازی بود که باعث شد تا سبزپوشان تبریزی بازی را ۱۰ نفره به پایان ببرند؛ رستمی در پایان مسابقه در گفتگو با خبرنگاران درباره شرایط بازی گفت: بازی خیلی خوبی بود، دو تیم به سه امتیاز احتیاج داشتند، به ویژه تیم ما؛ چرا که تکلیف‌مان برای بقا مشخص می‌شد.

وی افزود: با توجه به این‌که دو سه بازی دیگر در خانه داریم، می‌توانستیم تا روز آخر امیدوار باشیم اما به هر حال با این شکستی که خوردیم، دیگر کارمان تمام شده است؛ جلوی تیم بزرگ سپاهان بازی داشتیم و آن‌ها از همه جهت بهتر بودند، چه به لحاظ امکانات و چه نفرات.

رستمی درباره شرایط تیمش در جدال با سپاهان گفت: ما بازیکنان‌مان مقداری اگر به خودباوری بیشتری می‌رسیدند، در این بازی می‌توانستیم به راحتی به گل برسیم. موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم و با تدابیر کادرفنی، به این نحو به دنبال دفاع و استفاده از تک موقعیت‌ها بودیم اما کیفیت بازیکنان سپاهان به بازیکنان ما چربید، بازیکنان بزرگی دارند و نتیجه را واگذار کردیم.

مدافع ماشین‌سازی در واکنش به اخراج مستقیم خود از زمین مسابقه توضیح داد: اخراج به درستی بود؛ آقای داور در نزدیکی من قرار داشتند، من حرفی را زدم که نباید می‌زدم اما در عصبانیت بودم؛ ما می‌توانستیم به گل برسیم، صحنه‌ای که سه به یک شدیم، یکی از بازیکنان‌مان بی‌تجربگی کرد و پاس نداد که من در آن لحظه عصبی شدم.

مهدی رستمی در تکمیل صحبت‌های خود گفت: چرا که قبل آن صحنه به او تذکر داده بودم و در صحنه دریافت گل هم سهل‌انگاری کرده بودم. اما در مجموع احساسی عمل کردم و صحبتی کردم که نباید آن را انجام می‌دادم، از همین‌جا هم از او عذرخواهی می‌کنم. واقعا من خودم در رختکن از او عذرخواهی کردم و کار آقای داور درست بود و به درستی اخراج کرد.

تگ ها


ماشین سازی تبریز