رستمی: می‌خواهیم تمام امتیازات را جمع کنیم

مهاجم خیبر با زدن ۱۲ گل در صدر جدول گلزنان لیگ یک قرار دارد و علاوه بر کسب عنوان آقای گلی به دنبال صعود به لیگ برتر همراه با تیمش نیز هست....

به گزارش "ورزش سه"، عارف رستمی در مورد پیروزی ۳ بر ۱ خیبر خرم آباد مقابل رایکای بابل گفت: بازی با آرمان گهر اصلا خوب نبودیم و ارتفاع هم بی تاثیر نبود و در نهایت نتیجه را واگذار کردیم ولی بعد از آن تمرینات خوبی انجام دادیم و توانستیم تیم خوب رایکا که حریف واقعا چغری بود را ببریم. خدا را شکر در دقایق ابتدایی بازی به آن ها گل زدیم و توانستیم یک گل دیگر هم بزنیم که در نیمه دوم هم با کنترل بازی موفق به پیروزی شدیم.


مهاجم خیبر در مورد پنالتی که در دقیقه ۹۰ دیدار رایکا خراب کرد گفت:  راستش دقیقه آخر بود و فکر می‌کنم یک مقدار تمرکز لازم را نداشتم ولی خدا را شکر تیم جلو بود و در نتیجه بازی تاثیر نداشت.


رستمی در مورد عملکرد آرش افشین هم تیمی و هم پستی اش که او هم از زمان پیوستن به خیبر عملکرد خوبی داشته  نظرش را اینگونه بیان کرد: بازیکنانی که در نیم فصل دوم اضافه شدند خیلی در روند نتیجه گیری ما تاثیر داشتند و آرش هم واقعاً فوتبالیست با تجربه ای است و  از اینکه کنار او بازی می‌‌کنم لذت می‌برم و خیلی به من کمک کرده و از نکاتی که می‌گوید خیلی استفاده می‌کنم. آرش هم کاملا آماده است و به تیم کمک می کند و انشالله به دوران اوج خودش برگردد.


 وی درمورد رابطه خوبش با عبدالله ویسی گفت: خداراشکر آقای ویسی به من اعتقاد دارد و در نیم‌فصل هم که می‌خواستم جدا شوم موافقت نکرد. واقعاً فوتبال را برای ما راحت می کند و کار را پیچیده نمی کند. او مربی بزرگی است و قهرمان ایران شده و امیدوارم با تفکراتش به لیگ برتر صعود کنیم.


او در مورد اینکه چقدر به صعود به لیگ برتر امیدوار هستند عنوان کرد: کل مجموعه تمرکزشان را برای صعود گذاشته اند. ما واقعا در لیگ یک سوم هم شویم فایده ای ندارد. ما در طول هفته جلو می رویم و چون نیم فصل اول خوب امتیاز نگرفتیم، الان می‌خواهیم تمام امتیازات را جمع می کنیم. با همین رویه پیش می رویم تا انشالله آخر فصل صعود کنیم.


رستمی که با ۱۲ گل آقای گل لیگ یک است در این باره نیز صحبت کرد و گفت: من تلاشم را می کنم ولی الان موفقیت تیم خیلی مهم است. بچه ها واقعا زحمت می کشند و دوست دارند من گل بزنم و آقای گل شوم و همه جوره من را کمک می کنند. تمرکز من روی صعود و آقای گلی است و انشاالله هر دو آنها کسب شود.

تگ ها


دسته یک لیگ آزادگان فوتبال