رستم: هرطور باشد مقابل پرسپولیس بازی می‌کنم!

دروازه‌بان استقلال تاجیکستان وضعیت درباره مصدومیت خود اظهار نظر کرد....

به گزارش "ورزش سه"، رستم یتیموف دروازه بان جوان تیم استقلال تاجیکستان هفته گذشته با مصدومیتی شدید مواجه شد که حضورش در بازی روز ۲۲ شهریور با پرسپولیس را در هاله ای از ابهام قرار داد. با این حال او از انگیزه بالایش برای حضور در بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌گوید و از این که در این دیدار تیمش را تنها نخواهد گذاشت.

یتیموف در این خصوص گفت: من در همان دقایق ابتدایی بازی با اسخاتا و روی صحنه گل مصدوم شدم و همان لحظه فهمیدم که آسیب دیدگی ام شدید است. بعد از عکسبرداری متوجه شدیم که مصدومیت از ناحیه استخون پاست و باید دوره طولانی نقاهت را پشت سر بگذارم.

وی درباره احتمال غیبتش در بازی با پرسپولیس گفت: اگرچه مصدومیتم جدی است اما من زیر نظر کادر پزشکی تمام تلاشم را می‌کنم تا هرچه زودتر به میادین بازگردم و مقابل پرسپولیس هم بازی کنم. برای این بازی انگیزه بالایی دارم و مطمئن باشید در درون دروازه قرار خواهد گرفت. آسیب دیدگی من دو هفته بعد برطرف می‌شود و می‌توانم در تمرین حضور پیدا کنم.

او در پایان راجع به شناختش از پرسپولیس در ماه های اخیر گفت: قبلا گفته بودم که شناخت چندانی از پرسپولیس ندارم اما در این مدت بازی های این تیم را دیدم و شناخت پیدا کردم. پرسپولیس تیم بزرگی است اما ما هم برای پیروزی وارد زمین خواهیم شد.

تگ ها


استقلال تاجیکستان پرسپولیس تهران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال