رستگاری در ثانیه های پایانی

آرسنال موفق شد با گل ثانیه های پایانی کوشیلنیدر خانه برنلی به برتری برسد ......

آرسنال موفق شد با گل ثانیه های پایانی کوشیلنی در خانه برنلی به برتری برسد.

به گزارش مدال به نقل از ورزش3، آرسنال در هفته7لیگ برتر انگلیس در حالی به مصاف برنلی رفت که با پیروزی مقتدرانه در هفته گذشته برابر چلسی، روحیه ای مضاعف گرفته بود.

بازی با برتری شاگردان ونگر آغاز شد و این تیم در همان 3 دقیقه ابتدایی با ضربه از راه دور ایوبی می توانست به گل برسد که این امر محقق نشد. یک دقیقه بعد هم  ضربه الکسیس سانچز با واکنش تام هیتون راهی کرنر شد.

درنیمه دوم، آرسنال باز هم بازی را با هجوم آغاز کرد و در دقیقه 47 می توانست به گل برسد که می، مدافع برنلی دروازه را نجات داد. دو دقیقه بعد، باز هم سانچز با ضربه ای از درون محوطه جریمه خطرساز شد که این بار هم تام هیتون با عکس العملی دیدنی، مانع باز شدن دروازه تیمش شد. در دقیقه 61، در مقابل دروازه آرسنال توپ به دست والکات برخورد کرد که از دید داور، این صحنه پنالتی نبود. در دقیقه 62 و روی همکاری وارد و گودمونسون، برنلی صاحب موقعیت شد که پتر چک با عکس العملی زیبا دروازه توپچی ها را نجات داد.

اما مهم ترین موقعیت آرسنال در دقیقه 72 و روی ضربه سانچز به دست آمد. دفع توپ اشتباه مدافعان برنلی توپ را در برابر مهاجم شیلیایی قرار داد و ضربه محکم و رو پای او به تیر عمودی برخورد کرد تا آه از نهاد ونگر و هواداران آرسنال بلند شود.

در دقیقه 85 و روی حرکت انفرادی الکسیس از میانه میدان، توپ در مقابل پای تئو والکات قرار گرفت که ضربه مواج او با کمترین اختلاف از روی دروازه تام هیتون به خارج رفت. اما بلاخره تلاش های آرسنال در ثانیه های پایانی نتیجه داد و روی ارسال سانچز، والکات با ضربه سر توپ را به دهانه دروازه فرستاد و بعد از ضربه سر کوشیلنی و چمبرلین در نهایت گل به نام کوشیلنی ثبت شد تا آرسنال به 3 امتیاز شیرین این مسابقه دست یابد.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال