رسمی؛ اریک آبیدال از بارسلونا اخراج شد!

اریک آبیدال از تیم مدیریت ورزشی بارسلونا از سمت خود برکنار شد....

به گزارش "ورزش سه"، ۴ روز پس از شکست تاریخی بارسا از بایرن و یک روز پس از برکناری کیکه ستین امروز باشگاه براسلونا خبر از توافق با اریک آبیدال برای قطع همکاری داد. مدیر فنی فرانسوی بارسا که یک دهه پیش بازیکن این باشگاه بود، دیگر سمتی نخواهد داشت و پس از چند ماه پر حاشیه حالا جای خود را به فرد دیگری خواهد داد.

بارسلونا اعلام کرد که این جدایی توافقی بوده و برای آبیدال در ادامه مسیر زندگی اش آرزوی موفقیت کرد. جالب اینکه آبیدال ۲۰ ساعت پیش از سوی سران باشگاه رای اعتماد گرفته بود.

زمستان گذشته بود که رابطه بین لیونل مسی و آبیدال شکرآب شد و به نظر می رسد آبیدال همان موقع از سوی باشگاه برکنار شود اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. پس از برکناری ارنستو والورده و آمدن کیکه ستین، اریک آبیدال در جریان یک مصاحبه گفت که بازیکنان بارسا نیز موافق اخراج او بودند و والورده مقبولیتی در رختکن نداشت.

اظهارنظری که با واکنش تند اینستاگرامی مسی مواجه شد و فوق ستاره آرژانتینی از آبیدال خواست تا مدرکی برای حرف هایش بیاورد. در نهایت و با مداخله جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه، این قضیه پس از چند روز پر تنش ختم به خیر شد.

آبیدال در دوران حضورش به عنوان مدیر ورزشی بارسا نتوانست عملکرد قابل قبولی داشته باشد و بازیکنانی که او برای بارسا جذب کرد، اغلب کارآیی لازم را نشان ندادند که همین قضیه به برکناری او منجر شد.

تگ ها


آبیدال بارسلونا