رسمی: اریک گارسیا به بارسلونا پیوست

بارسلونا رسما اعلام کرد که با بازگشت اریک گارسیا به نوکمپ، دومین بازیکن خود را نیز در تابستان به خدمت گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه بارسلونا امروز رسما اعلام کرد که اریک گارسیا، مدافع سابق منچسترسیتی، به عنوان بازیکن آزاد به این تیم پیوسته است. گارسیا پس از آگوئرو دومین بازکن جدیدی است که ماتالان ها برای تقویت تیم خود در فصل بعد به خدمت گرفته اند.

گارسیا پس از سه سال حضور در منچسترسیتی به خانه باز می گردد و از تاریخ یکم جولای، که قراردادش با سیتیزن ها به اتمام برسد، رسما بازیکن بارسلونا خواهد بود.

گارسیا نیز همان مسیری که سرخیو آگوئرو، هم تیمی سابقش در سیتی، طی کرد را دنبال کرده و پس از ترک اتحاد پا به نوکمپ گذاشت و قرار است که قراردادی پنج ساله را با بارسلونا امضا کند.

باشگاه بارسلونا در بیانیه رسمی خود گفت: "باشگاه بارسلونا و اریک گارسیا توافق کردند که این بازیکن از اول جولای و هنگامی که قراردادش با منچسترسیتی به پایان برسد، به این باشگاه بپیوندد. این بازیکن قرار است قراردادی تا پایان فصل ۲۶-۲۰۲۵ را امضا کند و بند خرید او ۴۰۰ میلیون یورو تعیین شده است."

بارسلونا قرار است امروز از خرید جدید خود رونمایی کند. اریک گارسیا همچنین در مسابقات یورو ۲۰۲۰ نیز تیم ملی اسپانیا را همراهی خواهد کرد.

گارسیا محصول آکادمی فوتبال لاماسیا است اما از سال ۲۰۱۷ برای سیتی بازی می کرد. او پس از چند فصل بازی برای تیم های پایه سیتی از سال گذشته به تیم اول باشگاه اضافه شد و چیزی نمانده بود ژانویه ۲۰۲۱ به بارسا برگردد ولی در نهایت سران بارسا ترجیح دادند تا پایان فصل صبر کرده و گارسیا را به عنوان بازیکن آزاد جذب کنند.

تگ ها


اریک گارسیا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال