رسمی؛ اشرف حکیمی به اینتر پیوست

اشرف حکیمی، مدافع سابق تیم های رئال مادرید و دورتموند به اینتر پیوست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،  در حالی که بسیاری گمان می‌کردند بعد از درخشش فوق العاده اشرف حکیمی در ترکیب تیم دورتموند، احتمالاً رئال مادرید برای بازگرداندن این بازیکن قرضی خود اقدام خواهد کرد اما نهایتاً این اتفاق رخ نداد و در روزهای اخیر جدایی این بازیکن قطعی شد.

در واقع به نظر می رسد که مدافع مراکشی به دلیل عدم اطمینان از حضور در ترکیب ثابت رئال مادرید ساز جدایی کوک کرد و تصمیم خود را برای ترک لوس بلانکوس به سران این باشگاه انتقال داد.

در روزهای گذشته صحبت های زیادی در رابطه با انتقال اشرف حکیمی به اینتر مطرح شد. رسانه های معتبر ایتالیایی حضور این بازیکن را در نراتزوری قطعی تلقی کردند و حتی تصاویری از حضور حکیمی در تست های پزشکی باشگاه ایتالیایی منتشر شد تا همه چیز قطعی به نظر برسد.

حالا و در همین رابطه اما دقایقی پیش باشگاه رئال مادرید به شکل رسمی اعلام کرد که اشرف حکیمی با قراردادی به ارزش 40 میلیون یورو+ 5 میلیون متغیرات راهی اینتر شده و فصل بعد را در جوزپه مه آتزا خواهد داد. همچنین مدت زمان این قرارداد تا سال 2025 خواهد بود.

بیشتر بخوانید:
کونته: به خودم حمله کنید، نه بازیکنان و باشگاه!
لمپارد: می توانستیم در بازی امشب پیروز شویم
امیدواری باشگاه کودکی مسی به بازگشت او به آرژانتین

تگ ها


بروسیا دورتموند اشرف حکیمی اینتر میلان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات اینتر میلان بورسیا دورتموند سری آ Bundesliga فوتبال