رسمی؛ التعاون عربستان – پرسپولیس به تعویق افتاد

با توجه به شیوع بیماری ویروس کرونا، کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار دو تیم التعاون عربستان و پرسپولیس ایران را به تعویق انداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شرایط برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با توجه به شیوع بیماری کرونا و درگیری بیشتر کشورهای این قاره با این موضوع به موضوع اصلی مورد بحث تبدیل شده و شایعات زیادی درباره آن منتشر شده است. از لغو مسابقات این فصل تا تعویق برخی از دیدارها موضوعی است که طی جلسات کنفدراسیون آسیا مورد بحث قرار گرفته است.


برخلاف شایعاتی که درباره خروج نمایندگان ایران و چین از مسابقات این فصل لیگ قهرمانان آسیا به گوش می‌رسد، اکنون منابع خبری از تعویق دیدار این هفته پرسپولیس ایران مقابل التعاون عربستان خبر می‌دهد.


این دیدار قرار بود طبق برنامه در تاریخ ۲ مارچ و در امارات برگزار شود که طی روزهای اخیر با توجه به شیوع ویروس کرونا در ایران از پذیرش و صدور ویزا توسط امارات خودداری شده است. با این شرایط منابع خبری رسمی از تعویق این بازی تا اطلاع ثانوی خبر می‌دهند و باید دید زمان اعلامی بعدی برای برگزاری آن چه زمانی خواهد بود.


انجام دیدار برگشت بین دو تیم نیز در کویت هم اکنون در ابهام قرار دارد و در صورتی که کویت میزبانی این دیدار را قبول نکند باید دید تدابیر باشگاه پرسپولیس برای پیشنهاد میزبان به چه شکل خواهد بود. به عربستان نیز فرصت چهار روزه برای پیشنهاد دیگری برای انجام میزبانی خود داده شده است. در صورتی که کویت میزبانی دیدار برگشت را قبول نکند باید دید شرایط به چه شکل برای این بازی پیچیده پیش خواهد رفت. امارات و بحرین و کویت(احتمالا) به عنوان میزبانان احتمالی با توجه به شیوع بیماری، میزبانی این دیدار را قبول نکنند.

بیشتر بخوانید:

میزبان مشترک پرسپولیس و استقلال مقابل عربستانی‌ها

نامه تیم‌های اماراتی به فیفا؛ برای لیگ قهرمانان آسیا به ایران نمی‌رویم

 

 

تگ ها


فوتبال ایران پرسپولیس Al Taawon Al Taawon-پرسپولیس AFC Champions League فوتبال