رسمی: بارلا تا ۲۰۲۶ با اینتر تمدید کرد (عکس)

نیکولو بارلا، هافبک اینتر، قراردادش با این تیم را تا سال ۲۰۲۶ تمدید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه اینتر در هفته‌های اخیر مذاکرات جدی برای تمدید قرارداد بازیکنان مهمش را در دستور کار قرار داده و در این امر موفق نیز عمل کرده است.

دقایقی پیش این باشگاه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که پس از تمدید قرارداد با لائوتارو مارتینز، ستاره آرژانتینی این تیم، موفق شده قرارداد جدیدی را با نیکولو بارلا نیز به امضا برساند.

در این بیانیه آمده:« باشگاه اینترمیلان با خوشحالی اعلام می‌کند که نیکولو بارلا قراداد جدیدی را با این باشگاه به امضا رسانده است. قرارداد جدید این هافبک ۲ ساله تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۶ ادامه خواهد داشت.»

بارلا در ژوئن ۲۰۱۹ به اینتر پیوست و از آن زمان تا به حال موفق شده در ۱۰۲ بازی با پیراهن این تیم به میدان برود و هشت گل نیز وارد دروازه حریفان کند.

او نقشی کلیدی در قهرمانی تیم ملی ایتالیا در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ ایفا کرد و گل مهمی را در دیدار برابر تیم ملی بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها به ثمر رساند.

بسیاری از منابع خبری در ایتالیا مدعی شده‌اند که بارلا دستمزدی معادل ۴.۵ میلیون یورو دریافت خواهد کرد اما این مبلغ به مرور در طول هر سال افزایش یافته و تا شش میلیون یورو در هر فصل نیز می‌رسد. این در حالی است که او پیش از این سالانه ۲.۵ میلیون یورو دریافت می‌کرد.

این بازیکن همچنین پس از جدایی سمیر هاندانوویچ، بازوبند کاپیتانی اینتر را نیز بر بازو خواهد بست. قرارداد این دروازه‌بان اسلوونیایی در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و هنوز مشخص نیست که آیا اینتر پیشنهاد جدیدی به او ارائه می‌کند یا خیر.

تگ ها


اینتر میلان نیکولو بارلا