رسمی: برنامه جدید لیگ ملتهای یوفا اعلام شد

یوفا اعلام کرد تاریخ و برنامه رقابتهای جام ملتهای یوفا به دلیل بحران اپیدمی کرونا تغییر کرده است. این تغییرات توسط یوفا رسما ابلاغ شده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یوفا رسما اعلام کرد که تاریخ برگزاری و برنامه رقابتهای جام ملتهای یوفا در قاره اروپا به دلیل شرایط ناشی از اپیدمی کووید۱۹ تغییر کرده است. یوفا تغییرات ایجاد شده را به فدراسیونهای عضو خود ابلاغ کرده است.

جام ملتهای یوفا اولین دوره خود را در سال ۲۰۱۸ آغاز کرد و قهرمانی در این دوره به پرتغال رسید. یوفا حالا اعلام کرده که به دلیل شرایط ناشی از اپیدمی کرونا، در تاریخ برخی از بازی‌های مراحل گروهی این رقابتها که پیشتر اعلام شده بود تغییراتی بوجود آورده است.

یوفا در بیانیه خود آورده:" مرحله گروهی رقابتهای لیگ ملتهای یوفا ۲۰۲۰-۲۰۲۱ در ماه‌های سپتامبر، اکتبر و نوامبر سال ۲۰۲۰ و با تاریخهایی متفاوت برگزار خواهد شد. برنامه جدید رقابتها بعد از برگزاری جلسه کمیته اجرایی یوفا در روز چهارشنبه ۱۷ ژوئن تصویب شده بود".

یوفا در ادامه بیانیه خود اشاره کرد:" بر اساس این تغییرات در پنجره بازی‌های ملی ماه‌های اکتبر و نوامبر، هر تیم به جای دو بازی، سه بازی خواد کرد. به این ترتیب مسابقات عقب‌افتاده پلی‌آف یورو۲۰۲۰ در تاریخ‌های ۸ اکتبر و ۱۲ نوامبر برگزار خواهد شد. مسابقات مرحله گروهی لیگ ملتهای یوفا هم در تاریخهای سوم، چهارم و پنجم و ششم، هفتم و هشتم سپتامبر، دهم و یازدهم و سیزدهم و چهاردهم اکتبر، چهاردهم و پانزدهم و هفدهم و هیجدهم نوامبر برگزار خواهد شد".

بیشتر بخوانید:

رسمی؛ لیسبون میزبان مرحله نهایی چمپیونزلیگ

رسمی؛ ۲۲ خرداد ۱۴۰۰، زمان آغاز یورو ۲۰۲۰

 

 

تگ ها


جام قهرمانی لیگ ملتهای اروپا یوفا فوتبال جهان فوتبال