رسمی: بن وایت جانشین آرنولد در فهرست انگلیس

بن وایت با تصمیم گرت ساوت گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، جایگزین ترنت الکساندر آرنولد مصدوم در فهرست ۲۶ نفره بازیکنان انگلیس در یورو ۲۰۲۰ شد....

به گزارش "ورزش سه"، بن وایت، مدافع برایتون به عنوان جایگزین ترنت الکساندر آرنولد در فهرست ۲۶ نفره گرت ساوت گیت برای یورو برگزیده شد.

این بازیکن ۲۳ ساله در آخرین بازی دوستانه انگلیس پیش از آغاز یورو برابر رومانی ۹۰ دقیقه بازی کرد و پس از اینکه توانست در حفظ کلین شیت به تیم کمک کند، نظر سرمربی تیم ملی انگلیس را به خود جلب کرد.

به این ترتیب بن وایت اکنون با پشت سر گذاشتن ستاره هایی چون جسی لینگارد و جیمز وارد پروس توانسته باری خود جایگاهی در فهرست نهایی تیم ملی انگلیس درست و پا کند.

حضور وایت در نتیجه مصدومیت ترنت الکساندر-آرنولد در اولین بازی تدارکاتی انگلیس مقابل اتریش در اوایل هفته بود. ستاره ۲۲ ساله لیورپول و تیم ملی انگلیس ماهیچه چهارسر ران خود را پاره کرد و قرار است شش هفته از میادین دور باشد و به این ترتیب شانس حضور در یورو را از دست داد.

وایت در حالی حضور در فهرست نهایی تیم ملی انگلیس را جشن می گیرد که در هفته گذشته برابر اتریش برای نخستین بار در ترکیب بزرگسالان انگلیس به میدان رفت.

او همچنین توانست توانایی تطبیق پذیری خود را با بازی در نقش هافبک نگهدارنده در دیدار برابر اتریش نشان دهد و در مسابقه شب گذشته برابر رومانی نیز توانست در آخرین دقایق بازی یک توپ را از روی خط دروازه برگرداند تا انگلیس در آخرین بازی تدارکاتی خود ۱-۰ پیروز شود.

تگ ها


تیم ملی انگلیس گرت ساوت گیت فوتبال جهان فوتبال