رسمی؛ تمدید قرارداد اوبامیانگ با آرسنال تا سال ۲۰۲۳

پیر امریک اوبامیانگ قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۳ با باشگاه آرسنال تمدید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بدون هیچ شکی پیر امریک اوبامیانگ بهترین بازیکن آرسنال در فصل ۲۰-۲۰۱۹ رقابت‌های لیگ برتر انگلیس بوده چرا که این مهاجم گابنی موفق شد در ۳۵ مسابقه برای توپچی ها آمار ۲۲ گل و ۳ پاس گل را به ثبت برساند.

درخشش اوبامیانگ اما تنها به لیگ برتر انگلیس معطوف نمی شد چرا که می توان از او به عنوان عامل اصلی قهرمانی تیم میکل آرتتا در رقابت‌های جام حذفی یاد کرد. اوبا ابتدا در دیدار نیمه‌نهایی هر دو گل تیمش مقابل منچسترسیتی را به ثمر رساند و در بازی فینال نیز همین اتفاق به شکل مشابه برابر چلسی تکرار شد تا شاهکار این بازیکن در راه قهرمانی آرسنال در FA CUP تکمیل شود.

در این بین و طی ماه‌های اخیر صحبت های ضد و نقیض زیادی در رابطه با تمدید قرارداد اوبامیانگ با آرسنال مطرح شد. در مقطعی حتی گفته شد که این بازیکن با سران باشگاه لندنی به توافق نرسیده و ممکن است این باشگاه را ترک کند. با این حال طی روزهای گذشته اعلام شد که توافق بین دو طرف به طور قطعی حاصل شده و اوبا در آرسنال به کارش ادامه خواهد داد.

در همین رابطه لحظاتی پیش به شکل رسمی اعلام شد که اوبامیانگ بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۳ با توپچی ها تمدید کرده است.

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ آرسنال