رسمی؛ تمدید قرارداد تیاگو سیلوا با چلسی

تیاگو سیلوا مدافع برزیلی یک فصل دیگر نیز در چلسی ماندگار شد....

به گزارش "ورزش سه"، در نقل و انتقالات تابستانی گذشته بود که تیاگو سیلوا بعد از پشت سر گذاشتن یک دوران فوق‌العاده در پاری سن ژرمن و تبدیل شدن به اسطوره این باشگاه، از این تیم جدا شد؛ در واقع به نظر می رسید که سیلوا خواهان ماندن در تیم فرانسوی است اما PSG تمایلی به این موضوع نشان نداد تا جدایی مدافع برزیلی قطعی شود.

بعد از قطعی شدن جدایی تیاگو سیلوا از پاری سن ژرمن شایعات زیادی در رابطه با آینده او مطرح شد اما نهایتاً این بازیکن با قراردادی یک ساله به چلسی پیوست تا چالش جدید خود را در لیگ برتر انگلیس تجربه کند.

هفته های آغازین حضور تیاگو سیلوا در چلسی بسیار ناامید کننده سپری شد و او حتی چند اشتباه تأثیرگذار هم در ترکیب این تیم انجام داد اما رفته رفته و البته بعد از روی کار آمدن توماس توخل شرایط برای این مدافع برزیلی نیز تغییر کرد و او هفته پیش کار نیمه تمام در پاری سن ژرمن یعنی فتح لیگ قهرمانان اروپا را به همراه توماس توخل و این بار در چلسی تکمیل کرد.

طی هفته های گذشته شایعات زیادی در رابطه با احتمال ماندگار شدن تیاگو سیلوا در چلسی مطرح شده بود و در نهایت ساعتی پیش باشگاه چلسی تایید کرد که قرارداد این مدافع برزیلی یک فصل دیگر تمدید شده و به این ترتیب تیاگوی ۳۶ ساله همچنان رهبر خط دفاعی تیم قهرمان اروپا در فصل ۲۲-۲۰۲۱ خواهد بود.

تگ ها


پاری سن ژرمن تیاگو سیلوا چلسی