رسمی؛ تمدید قرارداد هدف رئال و بارسا با لایپزیش

دایوت اوپامکانو، مدافع فرانسوی لایپزیش که تیم های زیادی از جمله رئال مادرید و بارسلونا به دنبال جذب او بودند، قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۳ با تیم آلمانی تمدید کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نمایش های درخشان دایوت اوپامکانو، مدافع ۲۱ ساله لایپزیش در فصل جاری او را تبدیل به یکی از پرهوادارارترین بازیکنان فوتبال اروپا در فصل نقل و انتقالات کرد و تیم های بزرگی چون رئال مادرید، بارسلونا،بایرن مونیخ و منچسترسیتی برای خرید او دست به کار شدند.

در حالی که گفته می‌شود مدافع فرانسوی به احتمال فراوان در نقل و انتقالات پیش رو راهی یکی از تیم‌های بزرگ اروپایی خواهد شد اما شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی ناشی از آن باعث شد که باشگاه‌ها با موانع مالی بسیار زیادی در راه انتقال مواجه شوند.

طی ساعات گذشته اما به تمام شایعات درباره اوپامکانو پایان داده شد چرا که مشخص گردید این بازیکن قرارداد خود را با باشگاه لایپزیش تمدید کرده و تا ژوئن سال ۲۰۲۳ به کار خود در این تیم آلمانی ادامه خواهد داد.

بیشتر بخوانید:
دورتموند: یک فصل دیگر جیدون سانچو را می خواهیم
ورود پیرلو به دنیای مربی‌گری با تیم زیر ۲۳سال یووه
بهترین گلزن تاریخ PSG در لیست خرید بایرن 

تگ ها


آر بی لایپزیش دایوت اوپامکانو فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات اوپامکانو لایپزیگ بارسلونا رئال مادرید Bundesliga لالیگا فوتبال