رسمی؛ جبرئیل سیسه به باشگاه آماتور وینچنزا 1902 ایتالیا پیوست!

جبرئیل سیسه، مهاجم سابق تیم ملی فرانسه و باشگاه های لیورپول، المپیک مارسی و لاتزیو، بار دیگر به فوتبال ایتالیا بازگشته است اما تیم جدید او نه در سری آ بلکه در هیچ لیگ حرفه ای در ایتالیا حاضر نیست! جبرئیل سیسه که اکنون 37 ساله است، پس از اتمام قراردادش باباشگاه دسته سومی ایوردون سوئیس، قراردادی با باشگاه ویچنزا 1902 امضا کرده است اما این باشگاه در ه ......

جبرئیل سیسه، مهاجم سابق تیم ملی فرانسه و باشگاه های لیورپول، المپیک مارسی و لاتزیو، بار دیگر به فوتبال ایتالیا بازگشته است اما تیم جدید او نه در سری آ بلکه در هیچ لیگ حرفه ای در ایتالیا حاضر نیست!

جبرئیل سیسه که اکنون 37 ساله است، پس از اتمام قراردادش با باشگاه دسته سومی ایوردون سوئیس، قراردادی با باشگاه ویچنزا 1902 امضا کرده است اما این باشگاه در هیچ یک از لیگ های حرفه ای ایتالیا حضور ندارد. واقعیت این است که باشگاه ویچنزا اف سی که در سری بی حضور داشت به دلیل مشکلات مالی، به سری سی سقوط کرد اما اسم این تیم، به وینچنزا ویرتوس تغییر کرد. از سوی دیگر، دو فرد فرانسوی باشگاهی را به نام وینچنزا 1902 تاسیس کرده اند که تاییدیه فدراسیون فوتبال ایتالیا و سری سی را به دست نیاورده و ممکن است این تیم، کارش را از سری دی شروع کند، با این حال، وینچنزا 1902، مهاجمی سرشناس را به خدمت گرفته است!

تگ ها


اخبار روز فوتبال