رسمی: جدایی کمک مربی یونایتد برای هدایت ایپسویچ

کیه‌ران مک‌کنا، مربی منچستریونایتد، از این تیم جدا شد تا هدایت ایپسویچ تاون را برعهده بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، مک‌کنا پس از جدایی اوله گونار سولسشر از کادر فنی یونایتد نیز به حضورش در این تیم ادامه داده بود اما در روزهای اخیر شایعاتی درباره جدایی این مربی به گوش می‌رسید.

این مربی ۳۵ ساله مذاکراتی را با باشگاه لیگ یکی ایپسویچ تاون انجام داده بود  در نهایت تصمیم گرفت اولدترافورد را به مقصد این باشگاه ترک کند.

یونایتد به مک‌کنا اجازه داد که برای کسب تجربه از این تیم جدا شود و همه افراد حاضر در این باشگاه قبول داشتند که این موقعیتی عالی برای این مربی است که بتواند تجربه منحصر به فردی را کسب کند.

حالا باشگاه منچستریونایتد رسما تایید کرد که مک‌کنا از کادر فنی این تیم جدا شده و جانشین جان مک‌گریل روی نیمکت ایپسویچ خواهد شد.

این مربی ایرلندی در گفتگو با سایت رسمی یونایتد اظهار داشت:« کار با منچستریونایتد در پنج سال گذشته افتخار بزرگی برای من بود. وقتی در سال ۲۰۱۶ به عنوان مربی تیم زیر ۱۸ سال به اینجا آمدم، این افتخار را داشتم که با سیستم پرورش استعدادی درجه یک کار کنم و در محیطی واقعا فوق‌العاده حضور داشته باشم.»

مک‌کنا ادامه داد:« من همیشه از ژوزه مورینیو و اوله گونار سولسشر سپاسگزار خواهم بود. در طول چهار سال گذشته چیزهای بسیاری یاد گرفتم و خوشحالم که توانستم عضوی از این کادر باشم. دوست دارم از رالف رانگنیک تشکر کنم که از دوران کوتاه کار با او لذت بردم و درکی که در طول این روند داشت را ستایش می‌کنم.»

او اضافه کرد:« از ابتدای دوران حرفه‌ای مربیگری همیشه هدف نهایی‌ام این بود که وارد دنیای سرمربیگری شوم و حالا این فرصت عالی را با ایپسویچ تاون به دست آوردم. می‌خواهم از تمامی اعضای و بازیکنان که در طول این سال‌ها با آنها کار کردم تشکر کنم و برای رالف و این باشگاه فوق العاده بهترین‌ها را در آینده آرزو می‌کنم.»

تگ ها


منچستر یونایتد