رسمی: جپاروف از ليست استقلال خارج شد

فتحى درباره آخرين وضعيت جپاروف و تيام گفت :با توجه به نظر كادر فنى و درخواستى كه جپاروف داشته اين بازيكن از ليست خريد باشگاه استقلال حذف شد ......

 فتحى درباره آخرين وضعيت جپاروف و تيام گفت :با توجه به نظر كادر فنى و درخواستى كه جپاروف داشته اين بازيكن از ليست خريد باشگاه استقلال حذف شد.

به گزارش مدال، او ادامه داد: تيام يك سال ديگر با ما قرارداد دارد و با توجه به نامه اى كه از اين بازيكن دريافت كرديم به او گفتيم كه به وى نياز داريم و تيام بايد به باشگاه مراجعه و در تمرينات حاضر شود در غير اين صورت همچون پرونده مجيد حسينى به فيفا طرح دعوى خواهيم داد.

فتحى درباره جذب بازيكنانى همچون تبريزى و الحاجى گفت :با بازيكنان جانشين در حال مذاكره هستيم و اميدوارم بازيكنان جديد با نظر كادر فنى به تيم اضافه شوند.

او در مورد وضعيت مجيد حسينى و اتفاقات اخير درباره اين بازيكن افزود : درباره اتفاقات رخ داده متاسف هستم و بايد بگويم جز بازگشت به استقلال راهى ندارد مگر اينكه نظر باشگاه استقلال جلب شود.

سرپرست جديد باشگاه استقلال در مورد وضعيت داريوش شجاعيان گفت: شجاعيان بازيكن ماست و در حال حاضر او دوران نقاهت را مى گذارند و انشاله پس از بهبودى به تيم برمى گردد.

او در مورد تسويه حساب با طلبكاران افزود:در حال مذاكره هستيم و ان شاالله نظر طلبكاران تامين خواهد شد.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال