رسمی؛ حضور ژابی آلونسو در بوندسلیگا منتفی شد

ژابی آلونسو قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۲ با تیم دوم رئال سوسیداد تمدید کرد تا حضورش در باشگاه مونشن گلادباخ منتفی شود....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش بود که به شکل رسمی مشخص شد مارکو روزه در پایان فصل با باشگاه مونشن‌گلادباخ قطع همکاری خواهد کرد. در واقع قرار است او از ابتدای فصل آینده به عنوان سرمربی جدید باشگاه دورتموند فعالیت خود را آغاز کند و در واقع به همین دلیل از مونشن‌گلادباخ جدا خواهد شد.

بعد از مشخص شدن جدایی مارکو روزه از گلادباخ در پایان فصل، شایعات زیادی در رابطه با نیمکت این تیم آلمانی به گوش رسید. یکی از جالب ترین و البته جذاب ترین اخبار پیرامون باشگاه آلمانی به حضور احتمالی ژابی آلونسو روی نیمکت این تیم باز می گشت. شایعه ای که البته خیلی جدی شد و حتی گزارشات حاکی از آن بود که ژابی آلونسو با مسئولان گلادباخ به توافق نیز رسیده است.

روز گذشته برخی منابع آلمانی حضور ژابی آلونسو روی نیمکت مونشن‌گلادباخ را به طور کلی تکذیب کردند و حالا دقایقی پیش به شکل رسمی مشخص شد که این  اسپانیایی فصل آینده در بوندسلیگا حضور نخواهد داشت. بر این اساس باشگاه رئال سوسیداد رسما اعلام کرد که قرارداد ژابی آلونسو با تیم دوم این باشگاه تا سال ۲۰۲۲ تمدید شده و ستاره سابق تیم های رئال مادرید و لیورپول در اسپانیا ماندگار خواهد بود.

تگ ها


تیم ملی اسپانیا ژابی آلونسو