رسمی، دروازه‌بان هلند یورو ۲۰۲۰ را از دست داد

یسپر سیلسن، دروازه بان تیم ملی هلند پس از مثبت شدن تست کرونا &#۱۶۰;شانس حضور در یورو ۲۰۲۰ را از دست داد....

به گزارش "ورزش سه"، یسپر سیلسن در لیست ۲۶ نفره فرانک دو بوئر برای جام ملت های اروپا، در کنار مارتین استکلنبرگ و تیم کرول قرار داشت. اما ابتلا به ویروس کرونا کار دست این دروازه بان باتجربه داد و حالا نام مارکو بیزوت، سنگربان والنسا به جای او در لیست تیم ملی هلند برای رقابت های یورو ۲۰۲۰ قرار گرفت. در غیاب سیلسن، استیکلنبرگ، دروازه بان آژاکس و کرول، سنگربان نورویچ برای پیراهن شماره یک و قرار گرفتن در ترکیب ثابت مبارزه خواهند کرد. کرول در هر سه بازی مقدماتی جام جهانی تیم ملی هلند در ماه مارچ و رد مقطعی که سیلسن مصدوم بود، در ترکیب اصلی قرار گرفت.

فرانک دی بوئر روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت: "من امروز صبح تصمیم خود را با سیلسن در میان گذاشتم. البته باید بگویم که این تصمیم برای خود سیلسن بسیار ناخوشایند بود، اما من مجبور به انجام این کار شدم. تست این دروازه بان مثبت شده و بدین ترتیب او بخش زیادی از تمرینات آماده سازی را از دست خواهد داد. ما نمی دانیم چه مدت طول می کشد تا سیلسن ۱۰۰ درصد دوباره خوب شود، انما من نمی توانم در این زمینه ریسک کنم.

ما در آستانه شروع یورو ۲۰۲۰ هستیم و من می خواهم همه چیز در نهایت اطمینان خاطر پیش برود. البته این اتفاق سیلسن بسیار ناراحت کننده بود و این مهم ترین مسئله برای من است."

تگ ها


یاسپر سیلسن یورو ۲۰۲۰