رسمی: دشان تا ۲۰۲۲ با تیم ملی فرانسه می‌ماند

رییس فدراسیون فوتبال فرانسه تایید کرد که دیدیه دشان، سرمربی فرانسه، تا سال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در سمت خود باقی خواهد ماند....

به گزارش "ورزش سه"، اگر چه این موضوع به نظر بدیهی می رسید، اما دیدیه دشان به عنوان سرمربی تیم ملی فرانسه حداقل تا جام جهانی قطر در سال آینده رسماً در سمت خود باقی خواهد ماند. نوئل لوگرائه، رییس فدراسیون فوتبال فرانسه، در مصاحبه با فیگارو این موضوع را تایید کرد و گفت که از این موضوع در جلسه ای که دیروز با مربی فرانسوی داشته مطمئن شده است، جلسه ای که به گفته لوگرات فقط سه دقیقه به طول انجامید.

در این مصاحبه لوگرائه در پاسخ به سوال خبرنگار فیگارو درباره احتمال جدایی سرمربی تیم ملی این کشور پیش از جام جهانی، گفت: "آیا دیدیه دشان در جام جهانی آینده در قطر سرمربی فرانسه خواهد بود؟ پاسخ مثبت است. من دیروز با او دیدار کردم. در این باره تنها نیاز بود سه دقیقه صحبت کنیم. اراده او در ادامه مسیر بسیار محکم و استوار بود، درست مانند من."

آنچه لوگرائه درباره آن صحبتی نکرد این است که آیا دشان پس از جام جهانی قطر نیز به فعالیت خود در تیم ملی فرانسه ادامه خواهد داد؟ شایعات حاکی از آن است که این زین الدین زیدان خواهد بود که جانشین دشان در تیم ملی فرانسه می شود. اما رییس فدراسیون فوتبال فرانسه از اظهارنظر در این باره پرهیز می کند. با این حال آنچه مشخص است این است که احتمال ادامه نیافتن همکاری دشان با تیم ملی فوتبال فرانسه بعد از جام جهانی قطر روز به روز در حال افزایش است.

تگ ها


زیدان تیم ملی فرانسه دشان