رسمی, دنی آلوس از یوونتوس جدا شد

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از مدیاست، دنی آلوس فصل درخشانی را با یوونتوس پشت سر گذاشت و توانست با بیانکونری ها قهرمانی در رقابت های سریAو جام حذفی ایتالیا را به دست آورد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از مدیاست، دنی آلوس فصل درخشانی را با یوونتوس پشت سر گذاشت و توانست با بیانکونری ها قهرمانی در رقابت های سریAو جام حذفی ایتالیا را به دست آورد ...

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از مدیاست، دنی آلوس فصل درخشانی را با یوونتوس پشت سر گذاشت و توانست با بیانکونری ها قهرمانی در رقابت های سری و جام  حذفی ایتالیا را به دست آورد.

اوج هنرنمایی آلوس با یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا بود تا جایی که با بازی های درخشانی که به نمایش گذاشت زمینه ساز صعود یووه به فینال شد هر چند در نهایت نتوانست جام را بالای سر برد.

اظهارات عجیب آلوس در چند روز اخیر باعث ناراحتی و خشم هواداران یوونتوس شد و در نهایت این باشگاه ایتالیایی حاضر نشد تا قرارداد آلوس را تمدید کند و او چاره ای جز جدایی ندارد.

ماروتا مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس تاکید کرد که آلوس فصل بعد در این تیم بازی نخواهد کرد.

هر چند ماروتا مقصد بعدی آلوس را اعلام نکرد اما خبرهای زیادی درباره توافق این بازیکن با منچسترسیتی به گوش می رسد و به احتمال خیلی زیاد او فصل بعد بازهم شاگرد پپ گواردیولا خواهد شد.