رسمی؛ دوری سه ماهه هافبک یوونتوس از میادین

یوونتوس به مدت سه ماه قادر به استفاده از آرتور ملو، هافبک ۲۴ ساله و برزیلی خود نخواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در تابستان سال گذشته بود که دو باشگاه یوونتوس و بارسلونا برای معاوضه میرالیم پیانیچ و آرتور ملو به توافق دست یافتند و البته این تصمیم به سود هیچ یک از دو باشگاه نبود. آرتور ملو در اولین فصل خود در تورین به موفقیت چندانی دست نیافت و از سوی دیگر پیانیچ نیز در بارسلونا تبدیل به یک نیمکت نشین محض شده و اغلب بازی های این تیم را از دست داد.

اما حالا پیش از شروع فصل بدشانسی گریبان آرتور ملو را گرفته و او نمی تواند در تمرینات تابستانی بیانکونری شرکت کند. باشگاه یوونتوس اعلام کرد آرتور ملو، هافبک برزیلی این تیم پس از انجام عمل جراحی پای راست، حدود سه ماه از میادین دور بوده و بازی های ابتدای فصل این تیم را از دست خواهد داد. یوونتوس در بیانیه ای گفت: " عمل جراحی آرتور ملو موفقیت آمیز بود و زمان بهبودی تقریبا سه ماه طول خواهد کشید."

یوونتوس فصل گذشته در خط میانی مشکلات عدیده ای را تجربه کرد و حالا با از دست دادن آرتور ملو در هفته های ابتدایی فصل، احتمال حضور یک هافبک جدید در تورین بیشتر از قبل خواهد شد. اخباری در مورد احتمال انتقال ستاره هایی چون پل پوگبا از منچستریونایتد یا لوکاتلی از ساسولو به یوونتوس منتشر شده است.

بیشتر بخوانید:

کیه‌لینی در انتظار تماس یوونتوس یا دیگر باشگاه‌ها

ناگلزمان و تایید علاقه بایرن به جذب ستاره یوونتوس

 

 

تگ ها


آرتور ملو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال