رسمی؛ دین اسمیت یک هفته‌ای کار پیدا کرد!

دین اسمیت، سرمربی باتجربه و انگلیسی هدایت تیم بحران زده نووریچ سیتی را به عهده خواهد گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تنها هشت روز پس از اخراج دین اسمیت از آستون ویلا، باشگاه نووریچ سیتی او به عنوان سرمربی تیم جدید خود منصوب کرد. در این مدت آستون ویلا نیز با استیون جرارد، اسطوره لیورپول به توافق رسید و حالا پازل تغییرات در لیگ برتر تکمیل شده است.  هفته گذشته دنیل فارکه بعد از کسب اولین پیروزی فصل نووریچ در مقابل برنتفورد شغل خود را از دست داد و حالا دین اسمیت از این به بعد هدایت این باشگاه را به عهده خواهد داشت.

این سرمربی ۵۰ ساله قراردادی دو و نیم ساله با نووریچ امضا کرده و به زودی کار خود را در این باشگاه امضا می کند. اخبار حاکی از مذاکرات باشگاه نووریچ با فرانک لمپارد، اسطوه و سرمربی سابق چلسی بود، اما آنها در نهایت با دین اسمیت به توافق رسیدند.

نوریچ از ۲۶ بازی قبلی خود در لیگ برتر تنها دو پیروزی را کسب کرده، در ۲۱ بازی شکست خورده و در حال حاضر با کسب تنها پنج امتیاز از ۱۱ مسابقه در رده آخر جدول لیگ برتر قرار دارد. بدین ترتیب کار دین اسمیت برای حفظ نووریچ در لیگ برتر این فصل بسیار دشوار خواهد بود. کریگ شکسپیر نیز به عنوان دستیار در کنار دین اسمیت در نووریچ فعالیت خواهد کرد.

تگ ها


فوتبال جهان لیگ برتر فوتبال