رسمی؛ رافا بنیتز سرمربی اورتون شد

رافائل بنیتز به شکل رسمی به عنوان سرمربی جدید اورتون انتخاب شد....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش کارلو آنچلوتی قرارداد خود را با باشگاه اورتون فسخ کرد و به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید انتخاب شد تا مرد ایتالیایی یک بار دیگر هدایت پرافتخارترین تیم فوتبال اروپا را برعهده بگیرد.

بعد از قطعی شدن جدایی کارلو آنچلوتی از اورتون شایعات زیادی در رابطه با سرمربی بعدی این تیم به گوش رسید. با این حال نهایتاً طی روزهای اخیر اکثریت منابع معتبر گزارش دادند که رافا بنیتز اصلی‌ترین گزینه آبی های مرسی ساید محسوب می شود.

در همین راستا بالاخره دقایقی پیش باشگاه اورتون به شکل رسمی اعلام کرد که سرمربی اسپانیایی از فصل آینده روی نیمکت این تیم خواهد نشست و هدایت آبی های مرسی سایت را بر عهده خواهد داشت. همچنین قرارداد بنیتز با اورتون سه ساله خواهد بود.
بنیتز یکی از چهره‌های محبوب آنفیلد به شمار می آمد و حالا با حضور در تیم رقیب لیورپول، قطعاً از محبوبیت او در بین هواداران قرمزها کاسته خواهد شد.

رافا بنیتز بعد از انتخاب به عنوان سرمربی جدید اورتون گفت: "من از پیوستن به اورتون خوشحالم. در طول مذاکرات من تحت تأثیر جاه طلبی مدیران ارشد  باشگاه و تمایل آنها برای موفقیت در این باشگاه تاریخی قرار گرفتم. من مصمم هستم که سهم بزرگی در کمک به این باشگاه بزرگ در رسیدن به اهداف خود داشته باشم. "

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ رافائل بنیتس اورتون