رسمی: روملو لوکاکو به اینتر پیوست

سرانجام پس از هفته ها کشمکش، روملو لوکاکو از منچستریونایتد به اینتر پیوست...

رسمی: روملو لوکاکو به اینتر پیوست

به گزارش مدال، شب گذشته بود که اعلام شد دو باشگاه اینتر و منچستریونایتد بر سر انتقال روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی یونایتد به اینتر به توافق رسیدند و او امروز با امضای قراردادی به ارزش 80 میلیون یورو (74 میلیون پوند) رسماً به اینتر پیوست.

این انتقال امروز نهایی شد و ستاره بلژیکی با قراردادی 5 ساله به عضویت اینتر در آمد تا دغدغه های آنتونیو کونته برای جذب یک مهاجم بزرگ تمام شود. اینتر در حالی موفق به جذب لوکاکو شد که یوونتوس نیز خواهان این بازیکن بود.

لوکاکو از چند روز پیش شهر منچستر را ترک کرده و به وطنش بلژیک بازگشته بود و در مجموعه تمرینی باشگاه سابقش اندرلخت مشغول تمرین بود. او تلاش داشت به این طریق سران یونایتد را برای صدور مجوز جدایی اش تحت فشار بگذارد. در نهایت لوکاکو دیروز به همراه مدیر برنامه‌هایش با هواپیمایی اختصاصی راهی شهر میلان شد و امروز صبح در تست های پزشکی اینتر شرکت کرد.

یونایتد در ماه جولای پیشنهاد 54 میلیون پوندی اینتر برای لوکاکو را رد کرده بود و در نهایت با افزایش رقم پیشنهادی اینتر انتقال نهایی شد.

مشکل یونایتد و اینتر بر سر انتقال لوکاکو در تابستان جاری اختلاف دو باشگاه در ارزیابی‌شان از قیمت لوکاکو بود. یونایتد در این مدت در تلاش بوده در ازای واگذاری لوکاکو دست‌کم مبلغی که دو سال پیش برای خرید او از اورتون پرداخت کرده بود، یعنی 75 میلیون یورو را از اینتر دریافت کند.

اینتر اما در راه تلاش برای جذب لوکاکو با یک رقیب ایتالیایی دیگر، یعنی باشگاه یوونتوس روبرو بود. آنتونیو کونته، سرمربی اینتر حتی زمانی که سرمربی چلسی بود هم خواهان به خدمت گرفتن لوکاکو شده بود. کونته به صراحت گفته بود که لوکاکو هدف اول نقل و انتقالاتی او است و اضافه کرده بود:" من لوکاکو را بازیکنی می‌دانم که می‌تواند باعث پیشرفت تیم ما شود".

اخبار مرتبط:

لوکاکو انتقال دیبالا به تاتنهام را منتفی کرد

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان نراتزوری ستاره بلژیکی آنتونیو کونته روملو لوکاکو منچستر یونایتد اینتر میلان سری آ لیگ برتر فوتبال