رسمی؛ رونمایی از پیراهن دوم بارسلونا برای فصل آینده

باشگاه بارسلونا به طور رسمی از پیراهن دوم تیم فوتبال خود در فصل آتی رونمایی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا امروز رسماً از پیراهن دوم خود برای فصل آینده یعنی فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ رونمایی کرد. این پیراهن به رنگ مشکی با رگه‌های طلایی عرضه شده است. پیشتر از پیراهن اول بارسلونا در فصل آینده در تاریخ ۱۴ جولای رونمایی شده بود.

پیراهن اول بارسلونا: رونمایی شده در ۱۴ جولای

پیراهن اول بارسلونا برای فصل آینده حدود دو هفته پیش در تاریخ ۱۴ جولای به شکل رسمی توسط این باشگاه رونمایی شده بود. پیراهنی که رنگهای سنتی و همیشگی این باشگاه یعنی آبی و اناری در آن به صورت رگه‌های عمودی طراحی شده است.

پیراهنهای فصلهای اخیر بارسولنا طرحهایی ماجراجویانه تر داشتند ولی این باشگاه امسال تصمیم گرفته در ادای دینی به موفق ترین دوران تاریخ این باشگاه از طرح پیراهن آن دوران که طرحی سنتی است استفاده کند.

پیراهن دوم بارسلونا: امروز رونمایی شد

بارسلونا امروز رسماً از پیراهن دوم خود در فصل آینده رونمایی کرد. پیراهنی که توسط کمپانی نایک تولید شده به رنگ سیاه بوده و علامتهای باشگاه و کمپانی تولید کننده، نام اسپانسر تبلیغاتی، سر آستینها و یقه این پیراهن به رنگ طلایی طراحی شده است.

پیراهن سوم بارسلونا

با اینکه از پیراهن سوم بارسلونا تا کنون رونمایی نشده ولی پیش از این برخی رسانه ها دست به انتشار عکسهایی از این پیراهن زده اند. پیراهنی که ظاهراً به رنگ صورتی روانه بازار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
دورتموند: یک فصل دیگر جیدون سانچو را می خواهیم
ورود پیرلو به دنیای مربی‌گری با تیم زیر ۲۳سال یووه
بهترین گلزن تاریخ PSG در لیست خرید بایرن 

 

تگ ها


فوتبال جهان رونمایی از پیراهن بارسلونا بارسلونا بارسلونا فوتبال