رسمی: زکی پور از استقلال جدا شد

با اعلام رسمی باشگاه استقلال، میلاد زکی پور از جمع آبی پوشان جدا شد....

به گزارش "ورزش سه"، غیبت میلاد زکی پور در دیدار روز گذشته مقابل چوکا تالش و عدم حضور در تمرین امروز آبی پوشان شائبه های جدایی این بازیکن را تشدید کرد تا اینکه رسانه رسمی باشگاه استقلال خبر از جدایی این بازیکن داد.


میلاد زکی پور مدافع چپ آبی ها که در خرداد ۱۳۹۵ به همراه علیرضا منصوریان به استقلال آمد، اکنون ۲۵ ساله است و در حالی که کمتر کسی او را در تیم نفت تهران می شناخت، اما رفته رفته در استقلال برای خود اسم و رسمی پیدا کرد و به مدت ۴ سال در سمت چپ خط دفاعی استقلال به میدان رفت و روزهای پر فراز و نشیبی را گذراند.


این بازیکن که در فصل گذشته در رقابت های لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا در ۲۴ بازی برای استقلال به میدان رفته بود، تنها یک پاس گل را در دیدار با نفت مسجدسلیمان به نام خود ثبت کرد و در ۱۵ مسابقه برای آبی پوشان بیش از ۶۰ دقیقه در زمین حضور و در فصل گذشته در سایه میلیچ قرار داشت و فرصت عرض اندام پیدا نکرد.


در حالیکه پیش از اعلام رسمی باشگاه استقلال و با توجه به حضور میلیچ، نادری و کریم زاده و تراکم شدید در سمت چپ خط دفاعی استقلال، جدایی زکی پور از استقلال محتمل تر از قبل به نظر می رسید، این بازیکن در دیدار دوستانه روز گذشته مقابل چوکا و تمرین امروز آبی پوشان حضور نداشت تا جدایی او از استقلال قطعی به نظر برسد.


بالاخره رسانه باشگاه استقلال به صورت رسمی از پایان همکاری با زکی پور خبر داد و اعلام کرد با توجه به نامه ای که محمود فکری سرمربی این تیم صادر کرده است، زکی پور در اختیار باشگاه قرار گرفته و می ‌تواند تیم جدید خود را معرفی کند و از جمع آبی‌های پایتخت جدا شود.


در دیدار روز گذشته استقلال و چوکای تالش درگیری میان زکی پور و فکری رخ داد که همین امر باعث شد سرمربی آبی پوشان اعلام کند به این مدافع چپ نیازی ندارد و او از استقلال جدا خواهد شد.

تگ ها


استقلال تهران نقل و انتقالات ۱۳۹۹ میلاد زکی پور